reklama

Vodiči Na hlinách budú desať týždňov parkovať ešte ťažšie ako doteraz

Už aj tak mizernú situáciu s parkovaním Na hlinách ešte zhorší počas nasledujúcich týždňov pripravovaná rekonštrukcia horúcovodných potrubí.

Výmena potrubí zasiahne parkovacie plochy a zníži počet miest určených na parkovanie o niekoľko desiatok.

Dotknuté parkoviská na sídlisku, dlhodobo sužovanom nedostatočnou kapacitou a obmedzenými možnosťami na zaparkovanie áut, majú byť uzavreté až do 30. novembra 2015.

hliny-parkovisko
Pohľad na časť uzavretých parkovísk Na hlinách z 10. septembra

Foto: Tomáš Köppl

Úplná uzávierka jedného parkoviska a čiastočná uzávierka druhého, vydaná mestom Trnava po dohode s Okresným dopravným inšpektorátom v Trnave a po prerokovaní žiadosti spoločnosti Trnavská teplárenská, platí od 17. septembra.

Miestni však hovoria, že vjazd na parkoviská bol uzavretý už pred týždňom. Dokumentuje to aj priložená snímka z 10. septembra.

„Cestná premávka na kruhovej križovatke na sídlisku Na hlinách bude čiastočne obmedzená, pretože križovatka sa bude prekopávať na tri etapy, počas ktorých bude cestná premávka usmernená prenosnými dopravnými značkami,“ uvádza sa v rozhodnutí o uzávierkach.

Ulož ako PDF
Napísal 18. septembra 2015 9:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.