reklama

Chcete ovládať meč ako Vikingovia zo Stredoveku pod hradbami? Prihláste sa do školy šermu

Tradičný trnavský jarmok skončil už pred pár dňami. Stalo sa už dobrým zvykom, že súčasťou jarmoku neboli len predajné stánky, kolotoče a koncerty v meste, ale už po šiesty raz aj obľúbené a návštevníkmi jarmoku vyhľadávané podujatie Stredovek pod hradbami v Promenáde.

Tak ako každý rok, aj teraz sa podujatie tešilo veľkému množstvu záujemcov.

Obľúbenú a vyhľadávanú súčasť jarmoku pripravujú od počiatku trnavskí šermiari z agentúry HECTOR. Šermovať ste ich mohli vidieť počas jarmočného piatku v rámci vystúpenia Vikingovia a tiež v atmosférickom bojovom Očistci.

A práve títo šermiari teraz pozývajú do svojich radov nových členov .

pugiles-serm1

Foto: Matúš Koprda

Škola šermu Pugiles, prvá profesionálna škola šermu na Slovensku onedlho otvára nový kurz šermu.

Určený je pre každého záujemcu od 15 rokov. Kurz je zameraný na úplných začiatočníkov, ktorí hľadajú športové vyžitie a chceli by sa venovať scénickému alebo bojovému šermu.

V rámci dvojročného kurzu poskytne škola šermu Pugiles základné zručnosti v ovládaní zbrane a vybuduje šermiarsky pohyb jeho účastníkov od úplných základov.

Kurz prebieha formou tréningov dvakrát za týždeň. Počas každého z nich sa žiakom venujú dvaja inštruktori.

Nábor nových členov sa uskutoční 23. septembra 2015 o 18:00 v telocvični ZŠ Gorkého.

Záujemcovia, ktorým nevyhovuje termín náboru, sa môžu pridať počas ktoréhokoľvek tréningu počas septembra a októbra, vždy v pondelok a stredu od 17:00 do 18:30.

pugiles-cover

Ulož ako PDF
Napísal 20. septembra 2015 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.