reklama

Balkan Bashavel sa naposledy v tomto roku vracia do Trnavy

Bláznivá party Balkan Bashavel, ktorá si získala tisíce fanúšikov v Českej republike aj na Slovensku, pricestuje v piatok 16. októbra 2015 späť do Trnavy.

A pôjde o posledný Bashavel, ktorý si v našom meste do konca roka užijeme. Preto sa ešte viac ako inokedy oplatí ho nezmeškať.

bashavel

Balkánske beaty, cigánska muzika, žhavá cumbia a hravé reggae sa tradične rozoznejú v ArtKlube.

O poctivú dávku energickej hudby a nákazlivého krepčenia sa postará obľúbené DJské duo MALALATA. To si tentoraz ako hosťa pozvalo bratislavského Lenina Krevica, ostrieľaného selektora, ktorý vám naservíruje tracky priam neslýchané.

ArtKlub
Hlavná 17, Trnava
16. 10. 2015 | 21.00

FB udalosť: www.facebook.com/events/900884089996242

Ulož ako PDF
Napísal 16. októbra 2015 7:10. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.