reklama

Exteriéry Trojičného námestia si vybrali filmári. Nakrúcať budú vianočnú reklamu

Exteriéry centra Trnavy si opäť po istom čase vybrali producenti reklamných spotov.

Trojička, mestská veža, budova divadla a Trojičné námestie sa ocitnú počas najbližších troch dní vo svetlách reflektorov a v objektívoch kamier kvôli nakrúcaniu vianočnej reklamy slovenského mobilného operátora.

Výstavba „pľacu“ pre nakrúcanie začala v sobotu ráno, samotná výrobu záberov plánuje produkcia uskutočniť v nedeľu 8. a v pondelok 9. novembra vo večerných a nočných hodinách.

reklama-vianoce-TT
Technická príprava nakrúcania reklamného spotu začala v sobotu ráno

Trojičné námestie poslúžilo filmárom aj v roku 2011 pri výrobe upútavky na hokejové majstrovstvá sveta, ktoré sa uskutočnili na Slovensku.

Reklamná agentúra použila skutočné zábery námestia a komparzistov, ľadovú plochu s hokejistami doplnili v postprodukcii pomocou počítačovej grafiky a simulácie.

ms-hokej-trojicne-namestie
Záber z upútavky na MS v hokeji 2011 s Trojičným námestím v pozadí

Ulož ako PDF
Napísal 7. novembra 2015 12:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.