reklama

Súčasný vizuál námestia sa zmení, nové stánky čakajú na prekrytie a skrášľovaciu kúru

Viacerí Trnavčania vyjadrujú svoju nespokojnosť s vizuálnou stránkou piatich stánkov, ktoré budú súčasťou občerstvovacej zóny počas Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

Biele bunky inštalovala v utorok v centre Trnavy agentúra MediaFlash, ktorá sa v tomto roku stará o technickú a organizačnú stránku trhov.

Nové stánky určené na predaj občerstvenia doviezli na námestie v utorok popoludní

„Rád by som zdôraznil, že v nasledujúcich dňoch pripravujeme vyzdobovanie a skrášľovanie celého priestoru Trojičného námestia, vrátane predajných stánkov. Biele stánky, určené na predaj občerstvenia, budú vyzdobené čečinou, svetlami a z bočných strán budú osadené veľkoplošné pútače, ktoré ich takto prekryjú. Navyše zóna bude prestrešená dvomi stanmi a pribudne aj pódium s veľkoplošnou obrazovkou. Súčasný stav teda nie je ani zďaleka adekvátny tomu, ako bude námestie vyzerať počas Vianočných trhov,” ozrejmil Ivan Novotný z agentúry MediaFlash.

Vianočné trhy budú slávnostne otvorené v piatok 25. novembra o 17. hodine.

Súčasťou ceremoniálu bude spustenie svetelnej výzdoby, rozsvietenie vianočného stromu a kultúrny program.

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2011 17:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Súčasný vizuál námestia sa zmení, nové stánky čakajú na prekrytie a skrášľovaciu kúru”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.