reklama

V trnavskej automobilke sa na znak solidarity s Parížom na minútu zastavil život

Zamestnanci trnavskej automobilky PSA Peugeot Citroën Slovakia, obchodných filiálok značiek Peugeot, Citroën a DS na Slovensku, ale aj dodávateľské firmy sa po piatkových teroristických útokoch pripojili k vyjadreniu solidarity s Francúzskom minútou ticha.

Presne na poludnie sa na minútu zastavil život na výrobných linkách aj v administratívnych priestoroch skupiny PSA Peugeot Citroën v Trnave aj v Bratislave.

Vlajky SR, Francúzska, EÚ a koncernu PSA Peugeot Citroën na stožiaroch na priečelí trnavskej automobilky sú stiahnuté na pol žrde na znak smútku a solidarity s obeťami piatkového teroru v metropole na Seine.

Pri tejto príležitosti generálny riaditeľ automobilky Remi Girardon adresoval v mene všetkých zamestnancov výrobného centra kondolenčný list francúzskemu veľvyslancovi v SR J.E. p. Didierovi Lopinotovi, informoval hovorca PSA Peugeot Citroën Slovakia v Trnave Peter Švec.

psa-3

psa-2

psa-1

psa-4

Ulož ako PDF
Napísal 16. novembra 2015 15:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.