reklama

Blíži sa leto a s ním aj príležitosť pre uplatnenie študentov v trnavskej automobilke

Trnavská automobilka PSA Peugeot Citroën Slovakia umožní študentom už po druhýkrát počas letného obdobia privyrobiť si v rámci brigády. Študenti si tak budú môcť vyskúšať život v reálnych pracovných podmienkach moderného výrobného centra.

Brigádnici budú prijatí prostredníctvom agentúry dočasného zamestnávania s pracovnou zmluvou na dobu určitú. Na prevádzke montáž, kde sa vozidlá pre zákazníkov finalizujú, budú mať možnosť pracovať priamo na výrobnej linke na pozícii operátora výroby, informovala Natália Kozmelová z externej komunikácie trnavskej automobilky.

Program je určený pre študentov stredoškolského, alebo vysokoškolského štúdia. Podmienkou pre prácu v automobilke je dosiahnutý vek 18 rokov. Pred nástupom absolvujú vstupnú lekársku prehliadku a následne zaškolenie na prevádzke montáž. Brigádnici budú pracovať v trojzmennej prevádzke, pričom ich čakajú tie isté podmienky, vrátane mzdových, ako majú zamestnanci automobilky.

psa7

Ilustračné foto

Okrem základnej mzdy, odmeny počas 6 dňoch zaškolenia, nočného príplatku, výkonnostnej prémie, stravovania a pitného režimu budú môcť využiť aj možnosť ubytovania na ubytovni za výhodnú úhradu.

Automobilka realizuje program pre brigádnikov už druhý ročník. Vlani sa programu zúčastnilo 50 študentov. V jej záujme je pokračovať v tomto programe pre študentov aj budúci rok.

Celoročne ponúka automobilka prácu študentom v administratívnej oblasti, konkrétne na finančnom oddelení. Ide o študentov prevažne z Ekonomickej Univerzity, no záujem o brigádu v automobilke javia aj študenti z iných vysokých škôl. Momentálne v automobilke pracuje 40 študentov. Po ukončení štúdia ponúka automobilka pracovné miesto tým najlepším.

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2016 7:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Blíži sa leto a s ním aj príležitosť pre uplatnenie študentov v trnavskej automobilke”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.