reklama

Trnavská automobilka pokračuje v letných brigádach pre študentov

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia aj v tomto roku oslovila rad študentov stredných a vysokých škôl s ponukou letnej brigády. Po prvýkrát zamestnávateľ ponúka nástup do kmeňového stavu brigádnikom na dobu určitú, získavajú tak benefity kmeňových zamestnancov. Vďaka tomu budú môcť okrem mzdy 747€ pred zdanením mesačne využívať benefity ostatných kmeňových zamestnancov.

Záujemcom o brigádu ponúka automobilka ubytovanie prvý mesiac bezplatne. Druhý mesiac zaplatia za ubytovňu 60€ a tretí 90€.

“Ďalším z viacerých benefitom je bezplatný pitný režim a distribúcia varenej stravy až do základného výrobného tímu. Hlavné jedlo je možné objednať si v cene už od 0,67 centov,” informuje Úsek komunikácie Groupe PSA Slovakia.

Ilustračné foto

Od druhého mesiaca môže brigádnik profitovať z výkonnostnej prémie vo výške 100 eur pred zdanením a nočného príplatku 1,60 eura za hodinu v hrubom.

“Podmienkou je minimálny vek 18 rokov a v čase od júna do októbra 2018 musia odpracovať súvisle osem a viac týždňov v trojzmennom režime. Naopak, podmienkou nie je prax a vzdelanie v automobilovom priemysle,” konkretizuje automobilka v tlačovej správe.

Študenti si okrem zárobku môžu vyskúšať prácu v jednej z najväčších automobiliek na Slovensku.

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá im v budúcnosti môže ponúknuť uplatnenie v pracovnej kariére aj v iných krajinách. Podobnú možnosť poskytovala trnavská automobilka študentom a záujemcom o letnú brigádu už od roku 2015.

Ulož ako PDF
Napísal 31. mája 2018 0:16. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Trnavská automobilka pokračuje v letných brigádach pre študentov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.