reklama

Nález opustenej batožiny na stanici v Trnave si vyžiadal policajný zásah

Polícia zasahovala v pondelok 30. novembra vo večerných hodinách v priestoroch železničnej stanice v Trnave.

„Z dôvodu opustenej batožiny v priestoroch trnavskej stanice vykonali policajti bezpečnostné opatrenia. V čase od 20:16 do 20:50 h uzatvorili policajné hliadky priestor a na mieste zasahoval pes na vyhľadávanie výbušnín. Podozrivú batožinu neoznačil ako nebezpečnú,“ priblížila policajnú akciu krajská hovorkyňa Mária Linkešová.

Na zásah bol pripravený aj policajný pyrotechnik.

zel-stanica-tt-3
Budova železničnej stanice v Trnave

„Policajti preverili súčasne aj ďalšie informácie, na základe ktorých došlo následne k bezpečnému prehľadaniu batožiny. Nachádzali sa v nej nakoniec iba osobné veci a ošatenie,“ doplnila Linkešová.

K evakuácii stanice nedošlo.

Ulož ako PDF
Napísal 2. decembra 2015 11:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.