reklama

Animátor roka ocení najaktívnejších dobrovoľníkov s mládežou

Nádej trnavského dobrovoľníctva privíta už po deviatykrát Divadlo Jána Palárika v Trnave. Oceňovanie tých najaktívnejších dobrovoľníkov Trnavského kraja sa uskutoční na galavečere Animátor roka 13. decembra.

Hlavnou náplňou každoročného podujatia je vyjadrenie vďaky za nezištnú prácu dobrovoľníkov, ktorí sa venujú deťom a mládeži v Trnavskom kraji za uplynulý rok. Cieľom je výber tých najaktívnejších dobrovoľníkov.

Tí sú oceňovaní v kategóriách animátor roka (dobrovoľník starší ako 18 rokov), animátor junior (aktívny mladý dobrovoľník mladší ako 18 rokov), najlepší pracovník s mládežou, obec s najpriateľskejším vzťahom k mládeži a takisto sa udeľuje aj výnimočná cena za celoživotné dielo.

animagtor-roka
Okrem jednotlivcov sú ocenené aj obce venujúce sa mládeži

Dobrovoľníkov do konkrétnych kategórií nominovali prostredníctvom online dotazníka ľudia, ktorí chceli upozorniť na výnimočnú snahu jednotlivcov. Teda na ľudí, ktorí robia pre svoje okolie o čosi viac. Výber tých najlepších zo zaslaných nominácií mala na starosti odborná porota zložená z ľudí dlhodobo pracujúcich v tomto sektore.

Animátora roka organizuje Združenie pre podporu detí a mládeže tvorené Radou mládeže Trnavského kraja a Trnavským samosprávnym krajom.

Podujatie nie je určené iba pre víťazov a ich fanúšikov, ale organizátori radi privítajú aj verejnosť. Ak by ste sa radi motivovali inšpirujúcou prácou dobrovoľníkov v Trnavskom kraji, zabavili sa na kultúrnom programe, zavítajte na slávnostný galavečer Animátor roka.

Práve tu spoznáte tých, ktorí sa snažia, aby deti trávili svoj čas zmysluplne a mládež vykročila tým správnym smerom. Okrem toho si vypočujete Mirku Miškechovú, spoluautorkou hitu Cudzinka, opavského folkového speváka Petra Luftnera a vychutnať si môžete aj tanečné vystúpenie skupiny Alegria.

Neváhajte a príďte zistiť, o čom to dobrovoľníctvo vlastne je. Tešíme sa na vás v nedeľu 13. decembra o 19:00 v Divadle Jána Palárika v Trnave.

a-r

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2015 22:57. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.