reklama

Šancu získať kvalitné detské ihrisko má aj Trnava. Pomôcť v internetovom hlasovaní môže každý

Mesto Trnava sa zapojilo do súťaže o desať detských ihrísk s názvom Žihadielko v celkovej hodnote 870 000 eur, ktoré postaví v letných mesiacoch spoločnosť Lidl.

Aby mesto jedno z veselých detských ihrísk s motívom Včielky Maje a jej kamarátov získalo, musia Trnavčania spoločnými silami vyhrať internetové hlasovanie, ktoré prebieha do 29. februára 2016 na zihadielko.lidl.sk.

Na stránke sa stačí prihlásiť cez vaše facebookové konto alebo sa zaregistrovať, počkať na potvrdzujúci e-mail a raz za 24 hodín označiť svojho favorita.

V aktuálnom poradí miest and 29-tisíc obyvateľov sú v čele Bratislava – Dúbravka a Banská Bystrica, Trnave patrí priebežne štvrtá priečka tesne za Prešovom.

lidl-ihrisko-viz
Vizualizácia ihriska

Foto: Lidl

Hlas navyše pre Trnavu môžete získať prejdením jednoduchej hry, v ktorej stačí zozbierať nektár z tridsiatich kvietkov a nekliknúť pri tom na taký, v ktorom striehne pavúčik Tekla.

Do súťaže sa zapojilo 96 slovenských miest, ktoré sú rozdelené do piatich skupín podľa počtu obyvateľov.

Preto dúfame, že sa nám v tejto konkurencii podarí „vyklikať“ veselé ihrisko pre naše trnavské detičky.

Ihrisko Žihadielko – vizualizácia

Ihrisko Žihadielko je určené pre deti od 2 do 12 rokov. Jeho rozmery sú 16 x 20 metrov a bude sa na ňom nachádzať osem herných prvkov.

Ihrisko je rozdelené do dvoch zón podľa veku detí – 2 až 6 rokov a 6 až 12 rokov.

Tomu sú prispôsobené aj dopadové plochy, pre menšie deti je to liata guma, pre väčšie štrk. Deti sa budú môcť zahrať na dvoch hradoch, pieskovisku, kolotoči, hojdačkách či prevažovadlách.

Všetky herné prvky sa nesú vo veselých a hravých motívoch s podobizňami Včielky Maje a jej kamarátov.

Na ihrisku sa budú nachádzať aj lavičky a stojan na bicykle.

lidl_zihadielko_a3_vertical_trnava

Ulož ako PDF
Napísal 23. januára 2016 20:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.