reklama

Podozrivá okráda ženy v obchodoch, polícia po nej pátra

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorá je podozrivá z krádeží v trnavskom nákupnom centre.

V januári využila podľa polície nepozornosť pri nákupoch dvoch žien.

„Z prevesených kabeliek cez rameno im vytiahla bez povšimnutia dámske peňaženky. Prvý prípad bol na políciu nahlásený v pondelok 11. januára a ku krádeži došlo o 14. 30 h v predajni so značkovým, prevažne s dámskym oblečením. Pravdepodobne tá istá žena okradla aj kupujúcu vo štvrtok 28. januára. Tentokrát krátko pred 10.00 h doobeda. V oboch prípadoch pripravila poškodené o niekoľko desiatok eur v hotovosti a osobné doklady,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

podozriva-1

podozriva-2

podozriva

Reprofoto: KR PZ Trnava

Polícia na základe dostupných záberov z bezpečnostných kamier predpokladá, že by mohlo ísť o tú istú ženu.

V oboch prípadoch začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže.

Ak ste ženu na záberoch spoznali, akékoľvek informácie o nej môžete poskytnúť na policajné číslo 158 alebo na najbližšom útvare polície.

„Polícia v súvislosti s viacerými prípadmi apeluje najmä na dámy, aby počas nákupov nezabúdali na ostražitosť. Zlodejovi stačí iba pár sekúnd, aby pripravil obeť o peniaze. A navyše krádežou vo väčšine prípadov prichádza osoba aj o doklady, ktoré sú nevyhnutné pri každodennom fungovaní,“ upozorňuje polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2016 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Podozrivá okráda ženy v obchodoch, polícia po nej pátra”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.