reklama

Policajti hľadajú zlodejku, v obchodoch kradne zrejme pravidelne

Polícia pátra po totožnosti ženy, ktorý je podozrivá z krádeží v obchodoch.

Počas druhej adventnej nedele 13. decembra využila príležitosť a v poobedných hodinách okolo 15.00 h kradla v nákupnom outlete pri Voderadoch.

„Z prevesenej kabelky cez rameno sa jej podarilo vybrať peňaženku, osobné doklady a 500 eurovú hotovosť. Podľa záberov, ktoré má polícia k dispozícii predpokladáme, že by mohlo ísť o tú istú ženu, ktorá je podozrivá z krádeže z septembra 27. septembra v Trnave,“ priblížila hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

zena-zlod1
Podozrivá žena je na zábere vľavo

V obchode s odevmi v centre mesta najskôr odzipsovala kabelku a potom sa k žene opäť priblížila. Aj napriek tomu, že poškodená pani nebola sama, podarilo sa jej z kabelky ukradnúť peňaženku, v ktorej bolo 350 eur.

Tie si iba niekoľko minút pred tým vybrala z bankomatu. To, že bola okradnutá, zistila až pri ďalšom nákupe a vrátila sa späť do predajne.

Predavačka jej už potom podala len prázdnu peňaženku s dokladmi, ktorú našli pohodenú v predajni.

„V oboch prípadoch začala polícia vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže. Ak ste ženu na záberoch spoznali, akékoľvek informácie o nej môžete poskytnúť na policajné číslo 158 alebo na najbližšom útvare polície,“ požiadala verejnosť o spoluprácu trnavská policajná hovorkyňa.

pod-1

pod-2

Ulož ako PDF
Napísal 22. decembra 2015 13:40. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Policajti hľadajú zlodejku, v obchodoch kradne zrejme pravidelne”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.