reklama

Predstavujeme: Hotel Empire****

-reklamný článok-

Hotel Empire so svojimi 21 izbami je viac ako len miesto, ktoré poskytuje prenocovanie či prechodné ubytovanie.

Štýl, modernosť, no zároveň pohodlie sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas na tenisovom dvorci alebo zregenerovať sa v našom wellness centre, ktoré ponúka tri sauny, jacuzzi a bohatú škálu masáží.

empire-t

Chcete zorganizovať akciu pre svojich partnerov?

Vo funkčne zariadených školiacich miestnostiach budete mať priestor prezentovať sa v tom najlepšom svetle.

Usporiadať môžete menšie školenia alebo semináre, ale rovnako aj väčšie podujatia, ako firemné tenisové turnaje, s ktorými máme dlhodobé skúsenosti.

Neoddeliteľnou súčasťou je reštaurácia Strawberries, ktorá okrem denného menu ponúka chutné a originálne pripravené pokrmy.

Jedlá si môžete vychutnávať či už v hlavnej časti reštaurácie s priamym výhľadom na tenisové kurty alebo na terase, kde Vás očarí výhľad na vonkajšie tenisové dvorce.

Viac informácií nájdete na www.hotelempire.sk.

empire-roll

Ulož ako PDF
Napísal 3. februára 2016 0:02. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Firmy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.