reklama

Nový trnavský Hotel ARENA je v ostrej prevádzke

Po májovom slávnostnom otvorení je trnavský hotel Aréna v ostrej prevádzke otvorený od 10. júla 2017 aj širokej verejnosti. Tá si tak môže vychutnať pobyt v príjemnom prostredí trojhviezdičkového hotela s exkluzívnym výhľadom na Štadión Antona Malatinského.

Hotel Aréna ponúka svojim návštevníkom a turistom ubytovanie s kapacitou 18 štandardných dvojlôžkových izieb s možnosťou výberu dvoch samostatných lôžok, alebo manželskej postele. Všetky izby sú navrhnuté v modernom dizajne s maximálnym dôrazom na oddych.

K dispozícii sú priestranné kúpeľne, pracovný stôl s TV, bezplatné pripojenie WiFi a minibar s bohatou medzinárodnou ponukou alkoholických a nealkoholických nápojov.

Okrem štandardných izieb nový hotel ponúka 3 apartmány s atraktívnym výhľadom na hraciu plochu štadióna.

Na svoje si prídu aj nároční klienti pre ktorých je pripravený prezidentský apartmán, ktorý okrem veľkorysého priestoru ponúka aj vlastné Jacuzzi a vináreň spolu s terasou. Návštevníci a hostia hotela majú k dispozícií bezplatné parkovisko priamo pri hoteli.

„Sme veľmi radi, že od dnes môžeme v Trnave ponúknuť širokej verejnosti kvalitné a prijemné ubytovanie v našom hoteli Aréna. Veríme, že po legendárnej skupine Lucie a športovcoch tu privítame ďalších spokojných hostí,“ dodáva manažérka hotela Renáta Vlasková.

Potenciálnym návštevníkom poslúži aj nová webová stránka hotela www.hotelarena.sk a FB fanpage www.facebook.com/hotelarenatrnava.

Ulož ako PDF
Napísal 11. júla 2017 6:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.