reklama

Prvý mesiac ostrej prevádzky City Areny: návštevnosť presiahla pol milióna ľudí

Prvý mesiac ostrej prevádzky hodnotí City Arena úspešne.

Viac ako 500 tisíc nakupujúcich stihlo navštíviť, podľa nainštalovaného elektronického spočítavania zákazníkov, za jeden mesiac nové trnavské nákupné centrum CITY ARENA.

„Priazeň a záujem Trnavčanov nás milo prekvapili. Vedeli sme, že Trnave moderné nakupovanie chýba, no viacerí naši nájomníci boli prvé týždne až zaskočení záujmom o ich produkty a služby,“ hovorí riaditeľ nákupného centra Norbert Kuklovský. „Zažili sme aj situáciu, keď sa po futbalovom zápase vypredali takmer všetky zásoby našich gastroprevádzok.“

Už v októbri k prevádzkam nákupného centra pribudnú multiplex Cinemax a Olympic Casino. Rozširovať sa svoju ponuku chystá aj fitnes centrum Fit up! Manažment centra tiež pripravuje informačný panel o historickej Českej ceste (Via Bohemica), ktorá pretína nové nákupné centrum.

c-a
Otvorenie City Areny sa uskutočnilo 22. augusta 2015

Túto významnú starobylú obchodnú cestu spájajúcu Prahu s Budínom, ktorá bola súčasťou dlhšej európskej trasy vedúcej od Bosporu až k brehom Atlantického oceánu, rešpektuje aj architektúra obchodného domu, keď dve zo vstupných brán sú umiestnené priamo na nej a jej smer zvýrazňuje aj LED podsvietenie podlahy.

Podzemné parkovisko s 950 miestami, ktoré slúži na parkovanie nielen zákazníkom a zamestnancom centra ale aj štadiónu a jeho hosťom, obslúžilo za tridsaťjeden dní už 60 tisíc áut.

„Zákazníci majú parkovanie prvé tri hodiny zadarmo, cez víkendy a sviatky poskytujeme bezplatné parkovanie pre všetkých po celý deň. Zamestnanci nákupného centra môžu parkovať priamo pod svojimi pracoviskami za ceny totožné s cenami mestského parkovania,“ konštatuje Kuklovský.

Aj po veľkolepom otvorení priťahuje Štadión Antona Malatinského pozornosť fanúšikov.

„Zatiaľ sme na štadióne odohrali už štyri zápasy a priemerná návšteva je nad 10 000 divákov. To je pre slovenský futbal nevídané,“ konštatuje predseda predstavenstva City Arena, a.s. Pavol Adamec.

Vysvätená je už aj štadiónová kaplnka. Mons. JCDr. Tibor Hajdu ju zasvätil svätému Jánovi Pavlovi II., ktorý bol známym fanúšikom športu a ktorého výrok „Šport chráni slabých a nikoho nevylučuje. Oslobodzuje mladých ľudí z nástrah apatie a ľahostajnosti a vzbudzuje v nich zdravý zmysel pre súťaženie.“ je aj na sklenenom modeli štadióna, ktorý požehnal trnavským futbalistom počas ich návštevy Vatikánu pápež František.

FC Spartak Trnava v piatok 25.9. o 20:00 privíta v City Arene FC ViON Zlaté Moravce.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 23. septembra 2015 13:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvý mesiac ostrej prevádzky City Areny: návštevnosť presiahla pol milióna ľudí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.