reklama

Galavečer Perún Gym Fight Show 2016

Centrum bojových športov Trnava (CBŠ) v spolupráci s generálnymi partnermi, spoločnosťou COMDET a týždenníkom Trnava Dnes, pripravujú spoločnými silami podujatie Galavečer Perún Gym Fight Show 2016.

V Mestskej športovej hale si fanúšikovia bojových športov vychutnajú 15. apríla desiatky súbojov bojovníkov v kategóriách light contact, kick light, semi contact, box či titulových bojoch v K1.

„Ako bývalý športovec – karatista – mám blízko k športu. V súčasnosti už aktívne nešportujem, ale snažím sa morálne a finančne podporovať mladé talenty z trnavského CBŠ. Vznikla myšlienka usporiadať v Trnave kvalitné podujatie, galavečer, kde sa predstaví mnoho zaujímavých a kvalitných športovcov. Pre mňa ako majiteľa úspešnej spoločnosti bolo prirodzené podať pomocnú ruku šikovným ľuďom okolo Andreja Mičianika, pretože oceňujem ich prácu, ktorú venujú najmä mládeži,“ vysvetľuje šéf spoločnosti Comdet a majiteľ Trnava Dnes Erich Malán.

perun_fight-night

Podujatie, akým je Galavečer Perún Gym Fight Show 2016, nie je možné zrealizovať bez peňazí. Preto sa dala dohromady partia ľudí, priateľov a sponzorov, a vznikol zaujímavý projekt.

„Chceme, aby podujatie malo svoju športovú, ale aj kultúrno-spoločenskú hodnotu. Do Trnavy príde celý rad kvalitných bojovníkov, súčasťou programu bude vystúpenie Majka Spirita, tanečníkov, účasť a podpora legendy thajského boxu Vladimíra Moravčíka, uvidíme majstrov republiky, Európy, svetového šampióna. Snažíme sa zorganizovať naozaj pestré a zaujímavé podujatie na úrovni v slušnom diváckom prostredí s kvalitným organizačným zázemím, občerstvením a podobne,“ popísal snaženie organizačného tímu E. Malán.

Súčasťou galavečera budú súboje seniorov, ale aj mladých talentovaných bojovníkov – chlapcov a dievčat. Medzi hviezdy večera budú patriť okrem iných aj Tomáš Holkovič či Tibor Kružel.

Podľa Malána je dôležité dať mladým ľuďom možnosť realizovať sa a športovať, pretože šport ich už v útlom veku učí zodpovednosti aj rešpektu.

„Keď dostanú deti a mladá generácia zázemie, kvalitný tréning, učia sa disciplíne, zodpovednosti, je to vždy lepšie, ako keď sa bezcieľne potulujú po sídliskách a uliciach. V posobe Andreja Mičianika, Katky Baničovej, Ondra Gerinca a celého tímu CBŠ Trnava máme v klube zodpovedných a skúsených trénerov, ktorí dajú deťom, mládežníkom aj dospelým do života mnoho svojich športových skúseností. A to ci veľmi cením,“ pripomenul Malán.

Vstupenky na Galavečer Perún Gym Fight Show 2016 si môžete objednávať už teraz priamo v CBŠ Trnava, tel.: 0905 653 989, neskôr budú k dispozícii aj na ďalších miestach.

Rezervovať si bude možné okrem klasických vstupeniek aj VIP stoly.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2016 23:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Galavečer Perún Gym Fight Show 2016”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.