reklama

Viceprimátor privítal na radnici návštevu z Japonska

V utorok 5. apríla 2016 navštívil trnavskú radnicu radca veľvyslanectva Japonska v Slovenskej republike J. E. Masahiro Katamoto.

Prijal ho 1. zástupca primátora Trnavy Tibor Pekarčík, ktorý hosťa oboznámil s históriou nášho mesta, jeho súčasnosťou i kultúrnymi podujatiami, ktoré Trnava organizuje.

jpn-radnica-1

jpn-radnica-2

Foto: Matúš Koprda

Okrem radnice navštívil pán Katamoto aj Trnavskú regionálnu komoru, kde sa hovorilo o perspektívach slovensko – japonskej spolupráce v oblasti turizmu, ekonomiky i kultúry, a zavítal i na pôdu Materiálovotechnologickej fakulty STU v Trnave, aby sa zúčastnil diskusie o možnostiach start-up firiem v campuse MTF.

Súčasťou jeho krátkeho pobytu v Trnave bola aj návšteva Mestskej veže.

(TS mesta Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 6. apríla 2016 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.