reklama

Ľudový súbor Lúčnica zavíta v júni do Trnavy, vstupenky sú úž v predaji

V nedeľu 19. júna 2016 o 18.00 hod. ožije Mestský amfiteáter hudbou a tancom. Obľúbený ľudový súbor Lúčnica predstaví svoj pestrý Reprezentačný program, ktorý je výberom tých najúspešnejších vystúpení a reprezentuje najcharakteristickejšie folklórne oblasti Slovenska.

Dramaturgia je uspôsobená tak, že zachytáva rozmanité umelecké prejavy bohatej ľudovej tradície v tanci, v hudbe a kroji, od jemných ženských tancov cez hravé a vtipné, až po temperamentné párové a virtuózne mužské tance.

Vstupenky sú v predpredaji oddnes v Trnava Tourisme v Mestskej veži a v predajnej sieti ticketportal.sk.

(TS mesta Trnava)

lucnica_plagat_web

Ulož ako PDF
Napísal 6. mája 2016 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.