reklama

Spievankovo sa predstaví koncom mesiaca v Smoleniciach. Vstupenky sú už v predaji

SPIEVANKOVO je rozprávková krajina plná hudby a dobrej zábavy. Kráľovná tejto krajiny vyslala na Zem dvoch zástupcov Spievanku a Zahrajka, aby všade šírili radosť a dobrú náladu svojimi pesničkami. Sú detskými hrdinami dnešnej doby. Aj Vaše deti prepadli ich pesničkám a rozprávkam?

A preto sa konečne zase ukáže Spievanka a Zahrajko aj v blízkom okolí Trnavy.

Aj tento rok v OZ Smoleničan pre najmenších pripravili malé prekvapenie a to v podobe Spievankova.

Už 27. septembra 2016 zavítajú Spievanka a Zahrajko do KD Smolenice, aby si zaspievali, zatancovali a zahrali sa so všetkými malými a veľkými.

Predpredaj vstupeniek začal na tel. č.: 0918 582 469 alebo 0907 151 551.

Od 5.9.2016 sú od pondelka do piatku vždy do 18.00 hod vstupenky v predaji aj v Materskej škôlke pri ZŠ Smolenice, tel. č.: 033 558 6161.

spiev-pl

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2016 22:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.