reklama

Spievankovo sa predstaví koncom mesiaca v Smoleniciach. Vstupenky sú už v predaji

SPIEVANKOVO je rozprávková krajina plná hudby a dobrej zábavy. Kráľovná tejto krajiny vyslala na Zem dvoch zástupcov Spievanku a Zahrajka, aby všade šírili radosť a dobrú náladu svojimi pesničkami. Sú detskými hrdinami dnešnej doby. Aj Vaše deti prepadli ich pesničkám a rozprávkam?

A preto sa konečne zase ukáže Spievanka a Zahrajko aj v blízkom okolí Trnavy.

Aj tento rok v OZ Smoleničan pre najmenších pripravili malé prekvapenie a to v podobe Spievankova.

Už 27. septembra 2016 zavítajú Spievanka a Zahrajko do KD Smolenice, aby si zaspievali, zatancovali a zahrali sa so všetkými malými a veľkými.

Predpredaj vstupeniek začal na tel. č.: 0918 582 469 alebo 0907 151 551.

Od 5.9.2016 sú od pondelka do piatku vždy do 18.00 hod vstupenky v predaji aj v Materskej škôlke pri ZŠ Smolenice, tel. č.: 033 558 6161.

spiev-pl

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2016 22:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.