reklama

Ponuka pre absolventov, študentov VŠ aj evidovaných nezamestaných. Staňte sa mediátorom

Premýšľate nad zmenou svojej kariéry? Chcete sa osamostatniť, lebo v práci sa cítite diskomfortne? Potrebujete sa na svojej súčasnej pracovnej pozícii skutočne naučiť riešiť konflikty? Chcete sa vzdelávať, aby ste boli ľahšie umiestniteľní na trhu práce?

Spoločnosť mediátorov Slovenska registrovaná Ministerstvom vnútra SR, Vám ponúka jedinečné vzdelanie akreditované MŠ SR v odbore Mediátor. Jeho absolvovaním sa stanete držiteľom certifikátu s celoštátnou platnosťou, ktorý Vás oprávňuje vykonávať profesiu – mediátora.

Nový kurz podľa novelizácie v trvaní 200 hodín, prebiehajúci kombináciou prezenčnou a dištančnou formou štúdia otvárame už 28. mája 2016. 

Ponuka je určená pre absolventov vysokoškolského vzdelania druhého stupňa alebo študentov posledného ročníka VŠ.

Príležitosť stač sa mediátorom majú aj nezamestnaní, ktorí sú evidovaní na úrade práce. Dobrou správou je, že v rámci programu Repas im bude celý kurz preplatený.

mediacia

Ilustračné foto: spolocnostmediatorovslovenska.sk

Cena kurzu je 600 eur, v cene je zahrnuté kompletné vzdelanie vrátane skúšky a diplomu. Pri prejavenom záujme, alebo akýchkoľvek otázkach, nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0904 369 059.

Pozývame Vás na našu web stránku, kde sa o samotnej mediácii a možnosti jej aplikácie v praxi dozviete viac.

Spoločnosť mediátorov Slovenska www.spolocnostmediatorovslovenska.sk.

Čo je mediácia

Mediácia je alternatívy spôsob riešenia sporov v civilnom práve za pomoci tretej, nestrannej a neutrálnej osoby – mediátora, ktorý sporiacim sa stranám pomáha vyriešiť ich vzájomný spor a dospieť k obojstranne výhodnej dohode .

Mediácia prináša so sebou viacero výhod, okrem skvalitňovania medziľudských vzťahov je jej prednosťou dobrovoľnosť a rovnoprávnosť účastníkov na mediácii, ale dôležitý je najmä fakt, že táto alternatívna metóda riešenia sporov je flexibilnejšia, menej formálna a hlavne finančne a časovo menej nákladná, ako riešenie sporov na súdoch.

Ťažisko rozhodovacej moci sa presúva na samotných účastníkov sporu, čím sa účastníci stávajú priamo zodpovední za výsledok, ku ktorému sa mediáciou dospeje. Prináša veľké pozitívum v tom, že odbremeňuje súdy od množstva sporov a v budúcnosti tak bude justícia viditeľne menej zaťažená, čo bude mať za následok rýchlejšie ukončenie dlhoročných neriešených sporov.

(PR článok)

INFO:

Spoločnosť mediátorov Slovenska je dobrovoľné stavovské nepolitické združenie mediátorov.

Vo svojej činnosti vychádza zo základných princípov nezávislosti a nestrannosti.

Spoločnosť reprezentuje a obhajuje záujmy svojich členov a mediatorského stavu, podporuje ich profesionálnu prípravu a ochraňuje ich mediátorskú nezávislosť.

Na splnenie cieľov Spoločnosť mediátorov Slovenska najmä :

– rokuje s orgánmi štátnej správy, miestnej štátnej správy, územnej samosprávy
– zabezpečuje výmenu poznatkov a skúseností, vrátane organizovania študijných a výmenných pobytov
– predkladá námety a pripomienky k tvorbe právnych predpisov, ktoré priamo alebo nepriamo súvisia s mediáciou
– vykonáva edičnú a publikačnú činnosť (periodická, resp. neperiodická tlač)
– v spolupráci s fakultami, resp. s vysokými školami, so vzdelávacími ustanovizňami organizuje konferencie, semináre, školenia, poskytuje poradenstvo a konzultácie v oblasti mediácie
– vykonáva vzdelávanie v mediácii
– spolupracuje s inými právnickými osobami a fyzickými osobami vrátane zahraničných organizácii

Ulož ako PDF
Napísal 10. mája 2016 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.