reklama

Dovolenka snov s cestovnou agentúrou dubaiholiday.sk

Dubaj a Spojené arabské emiráty ležiace na Arabskom polostrove ponúkajú turistom a návštevníkom nesmierne množstvo zážitkov v mnohých oblastiach. Záleží len na vás, či chcete stráviť svoju dovolenku aktívne, kúpaním sa v mori, športovaním, vyberiete si zo širokej ponuky výletov, alebo budete ležať v tieni paliem pri teplom mori a vychutnávať si večerné prechádzky a bohatú gastronómiu.

Ak chcete na vlastné oči vidieť neopakovateľné dubajské fontány, najvyšší mrakodrap sveta Burj Khalifa, palmový ostrov Palm Jumeirah, hotel v štýle plachetnice Burj Al Arab, zaplávať si s delfínmi, povoziť sa na štvorkolkách v púšti, navštíviť obrovské nákupné centrum Dubai Mall, jedinečný vodný park Aquaventure, záhradu zázrakov a nespočet ďalších atrakcií, s dôverou sa obráťte na cestovnú agentúrú dubaiholiday.sk, ktorá sa zameriava na sprostredkovanie dovoleniek a golfových pobytov v Dubaji a Spojených arabských emirátoch.

dubai-holiday-1

dubai-holiday-2
Dubai ponúkna mnoho úžasných potešení

Klientom poskytuje cez osobný a individuálny prístup na mieru ušité komplexné dovolenkové a golfové balíčky.

Agentúra si vypestovala kvalitné priame lokálne kontakty, zástupcovia Dubaiholiday s.r.o. osobne preverujú kvalitu ponúkaných hotelov a služieb, doplnkových služieb, či flexibility riešenia prípadných zmien a nárokov svojich klientov.

„Tak ako niekto preferuje oddych v kruhu rodiny a svojich najbližších, priateľov, či kolegov, iní naopak vidia idelálne strávenú dovolenku s dobrou knihou v tieni paliem, spoznávaním nových kultúr a destinácií osamote. Preto dubaiholiday.sk vyhovie skutočne každému, kto sa rozhodne hľadať ten svoj druh oddychu práve v Dubaji a Spojených arabských emirátoch,“ hovorí výkonný šéf agentúry Dubaiholiday s.r.o. Martin Moncmann.

Agentúra sprostredkuje ubytovanie v hoteloch, hotelových rezortoch a apartmánoch v lokalite vyhovujúcej požiadavkam klienta, bez problémov dokáže zariadiť a zabezpečiť aj dodatočné nároky a požiadavky klientov už počas dovolenky priamo na mieste.

Služby v Dubaji a Spojených arabských emirátoch poskytuje dubaiholiday.sk so zreteľom na kvalitu.

Samozrejmosťou pre skúsených manažérov je zabezpečenie atrakcií, fakultatívnych výletov a všetkych foriem prepravy a transferov.

„V našom menu nájdu klienti skutočné lahôdky najluxusnejších a najkvalitnejších hotelových sietí rôznych cenových kategórií, ktoré zdobí množstvo krásnych slnečných pláží, bazénov, golfových ihrísk a komplexov na špičkovej úrovni, ako aj aktivít pre všetky vekové kategórie. To všetko je okorenené službami multikulturálneho personálu na vysokej úrovni s jediným cieľom – urobiť dovolenku našich klientov, dovolenkou snov,“ dopĺňa M. Moncmann.

Viac informácií o cestovnej agentúre Dubaiholiday s.r.o. nájdete na www.dubaiholiday.sk, tel.: 0904 909 749, 00971 50 308 1712 e-mail: info@dubaiholiday.sk.

(PR článok)

dubai-holiday-3

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2016 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.