reklama

Trnavský Spartak povedie Dušan Radolský

Podľa informácií oficiálnej internetovej stránky futbalového klubu FC Spartak Trnava mužstvo povedie v novej sezóne Dušan Radolský. Za asistentov si vybral Jozefa Šurana a svojho predchodcu na trénerskej lavičke Milana Malatinského. Dvojročný kontrakt začne plynúť Radolskému a spol. od 1. júna 2010.

Na lavičke Polonie Varšava v roku 2009

Dušan Radolský (nar. 1950) sa na lavičku do rodnej Trnavy vracia po štvrťstoročí – v sezóne 1985-86 pôsobil v Spartaku ako asistent. Výpočet jeho trénerských skúseností je bohatý, azda najväčšie úspechy zožal ako tréner slovenskej dvadsaťjednotky, s ktorou vybojoval účasť na OH v Sydney 2000.

Uznávaným trénerom je aj v susednom Poľsku, pôsobil aj v Spojených arabských emirátoch a Česku.

FOTO: Agencja Gazeta

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2010 15:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.