reklama

Trnavský Spartak povedie Dušan Radolský

Podľa informácií oficiálnej internetovej stránky futbalového klubu FC Spartak Trnava mužstvo povedie v novej sezóne Dušan Radolský. Za asistentov si vybral Jozefa Šurana a svojho predchodcu na trénerskej lavičke Milana Malatinského. Dvojročný kontrakt začne plynúť Radolskému a spol. od 1. júna 2010.

Na lavičke Polonie Varšava v roku 2009

Dušan Radolský (nar. 1950) sa na lavičku do rodnej Trnavy vracia po štvrťstoročí – v sezóne 1985-86 pôsobil v Spartaku ako asistent. Výpočet jeho trénerských skúseností je bohatý, azda najväčšie úspechy zožal ako tréner slovenskej dvadsaťjednotky, s ktorou vybojoval účasť na OH v Sydney 2000.

Uznávaným trénerom je aj v susednom Poľsku, pôsobil aj v Spojených arabských emirátoch a Česku.

FOTO: Agencja Gazeta

Ulož ako PDF
Napísal 20. mája 2010 15:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.