reklama

Slnko, seno, dovolenka … a VEĽKÁ LETNÁ SÚŤAŽ s jazykovou školou Vallis

Západ slnka, príjemné osvieženie v podobe morských vĺn, vôňa hôr, nezabudnuteľné momentky… Tie budú vo vás navždy evokovať spomienky na vytúženú dovolenku, na ktorú ste sa určite tešili celý rok. Pochváľte sa svojimi dovolenkovými zážitkami nielen svojim priateľom, ale aj nám – a urobte tak navyše ešte aj niečo pre seba!


Jazyková škola VALLIS Vás pozýva zapojiť sa do veľkej letnej súťaže o ceny v hodnote 555 EUR:

1. cena – Individuálny kurz anglického jazyka – 10 hodín počas jesenného trimestra 2011

2. cena – 100% zľava z jazykového kurzu

3. cena – 50% zľava z jazykového kurzu

4. cena – 30% zľava z jazykového kurzu

5. cena – MP3 prehrávač: CREATIVE ZEN Style M100 4GB

6. cena – Anglicko-slovenský a Slovensko-anglický slovník

7. cena – USB Kľúč: A-DATA 8GB MyFlash

8. cena – Konverzačný slovník z vydavateľstva Lingea (akýkoľvek jazyk)

Tieto krásne ceny čakajú len na vás. Stačí, ak nám pošlete najkrajšiu fotografiu z vašej dovolenky. Zapojiť sa do súťaže a hlasovať môžete najneskôr do 14. septembra 2011, 18.00 h.

Ilustračné foto: Vallis

Fotografie posielajte na: info@vallis.sk. Bližšie informácie o podmienkach súťaže nájdete po kliknutí na našu Facebook stránku (http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150261381052105).

Slávnostné odovzdanie cien výhercom sa uskutoční 15. septembra 2011. Výhercovia si môžu vybrať z kurzov anglického, nemeckého, talianskeho, francúzskeho či španielskeho jazyka.

Jesenný trimester vo VALLIS-e začína 19. septembra 2011. Na všetky uvedené jazykové kurzy do jesenného trimestra sa môžu zapísať aj ostatní záujemcovia,  a to do 16. septembra 2011.

Rovnako vám ponúkame aj večerné skupinové, konverzačné a firemné kurzy a skupinové kurzy pre deti, či individuálne kurzy, ktoré ušijeme na mieru presne podľa vašich potrieb.

Máte ešte otázky?
Zavolajte nám: 0905 815 336, napíšte na: info@vallis.sk alebo nás navštívte: www.vallis.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2011 7:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.