reklama

Letná Zóna bez peňazí bude 16. júna

* Ste mladá rodina, ktorej deti rastú rýchlejšie ako sa napĺňa peňaženka?
* Ste študent či študentka vysokej či strednej školy, ktorí majú radi originálne oblečenie?
* Ste senior, ktorému dôchodok na všetky potreby nepostačuje?
* Ste tvorivý typ, ktorý dáva veciam druhú šancu? Alebo hľadáte niečo, čo v obchodoch nenájdete?
* Máte doma zaujímavé veci do domácnosti alebo oblečenie, ktoré už nepotrebujete?

Tak pre nás ste ten pravý! Práve pre vás chystáme letnú Zónu bez peňazí! Miesto, odkiaľ si bez centu vo vrecku, úplne zadarmo, môžete odniesť čokoľvek, čo sa vám páči. Odevy, hračky, kuchynské pomôcky, topánky, školské potreby, knihy, elektroniku či iné predmety.

V sobotu 16. júna 2018 bude Zóna bez peňazí v Kalokagatii-Centre voľného času na Streleckej ulici od 9. do 14. hodiny otvorená pre každého.

Ilustračné foto

Nepotrebujete vstupenku, ani sa nikde prihlasovať, stačí prísť. A ešte predtým informovať a pozvať svoju rodinu a známych na letnú Zónu bez peňazí. V Zóne sa môžete zdržať akokoľvek dlho a prezrieť si pohodlne veci, ktoré budú v ponuke. Naši dobrovoľníci v pekných zelených tričkách s logom vám poradia a pomôžu.

Pre tých, ktorí sú pre Zónu bez peňazí mimoriadne dôležití – a to sú darcovia oblečenia, obuvi, hračiek, kníh a ďalších vecí budeme k dispozícii deň vopred, teda vo piatok 15. júna v Kalokagatii od 16. do 20.0 hodiny, aby nám ich mohli priniesť.

Máme záujem o letné odevy. Potrebujeme iba čisté a také, ktoré by ste si sami ešte obliekli. Rovnako preberieme iba funkčné predmety.

Zašpinené, nemoderné a nefunkčné veci patria do zberného dvora, také preberať nebudeme.

Príďte v sobotu 16. júna, čaká na vás príjemná atmosféra i malé občerstvenie.

Tešíme sa na vás! Zóna bez peňazí je celoslovenský projekt, v každom väčšom meste sa obyvatelia vedia takto podeliť o veci i zážitky. Zónu organizujú dobrovoľníci s podporou Mesta Trnava, ktorí aj takýmto spôsobom chcú priniesť život do mesta.  Viac informácií o Zóne bez peňazí môžete sledovať aj na Facebooku pod udalosťou Zóna bez peňazí.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 12. mája 2018 9:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.