reklama

Zo Zóny bez peňazí si môžete bez jediného centa odniesť oblečenie, knihy, hračky či elektroniku

Ste mladá rodina, ktorej deti rastú rýchlejšie, ako sa napĺňa peňaženka?
Ste študent či študentka vysokej či strednej školy, ktorí majú radi originálne oblečenie?
Ste senior, ktorému dôchodok na všetky potreby nepostačuje?
Ste tvorivý typ, ktorý dáva veciam druhú šancu? Alebo hľadáte niečo, čo v obchodoch nenájdete?
Máte doma zaujímavé veci do domácnosti alebo oblečenie, ktoré už nepotrebujete?

Tak pre nás ste ten pravý! Práve pre vás chystáme zimnú Zónu bez peňazí.

Miesto, odkiaľ si bez jediného centa vo vrecku, úplne zadarmo, môžete odniesť čokoľvek, čo sa vám páči. Odevy, hračky, kuchynské pomôcky, topánky, školské potreby, knihy, elektroniku či iné predmety.

V sobotu 27. októbra 2018 bude zimná Zóna bez peňazí v priestoroch Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30 od 9.00 do 12.00 hod. otvorená pre každého.

V piatok 26. októbra 2018 v čase od 16:00 do 19:00 bude prebiehať zber vecí vo vestibule Gymnázia J. Hollého.

Záujem je o použiteľné, čisté odevy a zachovalé predmety. Nemoderné, zašpinené či poškodené, ktoré patria na zberný dvor sa preberať nebudú.

Nepotrebujete vstupenku, ani sa nikde prihlasovať, stačí prísť.

A ešte predtým informovať a pozvať svoju rodinu a známych na zimnú Zónu bez peňazí. V Zóne sa môžete zdržať akokoľvek dlho a prezrieť si pohodlne veci, ktoré budú v ponuke.

Naši dobrovoľníci v pekných zelených tričkách s logom vám poradia a pomôžu. Zimná zóna bez peňazí sa po prvý krát uskutoční pod záštitou študentov a Rady školy Gymnázia Jána Hollého. Pomocnú ruku podajú študenti, pedagógovia, dobrovoľníci a dobrí ľudia, ktorým pomáhať iným nie je cudzie.

Organizátori

Ulož ako PDF
Napísal 20. októbra 2018 7:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.