reklama

Letecký deň v Dubovej pod Karpatmi ponúkne divácky príťažlivý program

Atraktívny a bohatý program v krásnom prostredí pod Malými Karpatmi prinesie Letecký deň v obci Dubová. Organizátori sľubujú okrem iného aj prelet vládneho špeciálu TU 154, stíhačiek MIG-29 či vystúpenie majstra sveta v leteckej akrobacii.

Neďaleko vinárskeho mestečka Modra, uprostred romantických Karpát len asi 25 km od Trnavy, sa odohrá poslednú májovú sobotu veľkolepé vzdušné divadlo. Letisko Dubová sa už po tretíkrát stane dejiskom leteckých súbojov vo vzduchu, prehliadky leteckých skvostov či historických lietadiel.

Miestne letisko ponúka nefalšovaný pohľad na miestu prírodu a jej krásy. Aj preto sa stalo dejiskom obľúbenej jarnej akcie Letecký deň Dubová, ktorú si chodia vychutnať rodiny s deťmi nielen z blízkeho okolia, ale aj z celého Slovenska a zahraničia.

l-d-dubova1

l-d-dubova2

l-d-dubova3

Foto: organizátori

Sprievodný program pre deti aj dospelých, piknik v tráve, veselá hudba, trhovníci a, samozrejme, lietadlá. Zaujímavá letecká prehliadka, prelet vládneho špeciálu TU-154 či známych lietadiel MIG 29. Návštevníci si užijú aj jedinečnú šou, ktorú predvedie majster sveta v leteckej akrobacii Zoltán Veres.

Okrem iného sa nadšenci lietania môžu tešiť na spoločné letové ukážky vírnikov a vrtuľníka BELL 206, letové ukážky ultraľahkých lietadiel, letové ukážky vrtuľníkov MI-17 a BELL 429.

Štipku riadnej drámy predvedú i špeciálne jednotky MV SR, pri niekoľkých ukážkach zásahov, ale aj letové ukážky skupiny Retro Sky Team a simuláciu vzdušných súbojov.

Letecký deň sa uskutoční v sobotu 28. mája v čase od 9. do 16. hodiny.

Vstupné je 7 eur dospelí, 3 eurá deti.

Viac informácií nájdete aj na www.leteckydendubova.sk a www.facebook.com/leteckydendubova.

MAPA:

ld-pl

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2016 8:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.