reklama

Študenti vystavujú umelecké fotografie v divadle

Divadlo Jána Palárika v týchto dňoch hosťuje klauzúrnu výstavu prác študentov fotoateliéru KEFA, ktorý je súčasťou Fakulty masmediálnej komunikácie UCM v Trnave.

Vystavené fotografie sú výsledkom celoročnej práce študentov na nimi zvolené témy, ktoré zdokonaľovali pod vedením Antoniosa Vlachou a Lucie Škripcovej.

Fotografické série sa venujú rôznym témam, a to od konceptuálneho portrétu až po technicky manipulované diela.

„Hlavným cieľom výstavy je okrem spopularizovania umeleckej fotografie ponúknuť študentom priestor, v ktorom sa môžu prezentovať a obhájiť si svoje diela. Takáto skúsenosť im v budúcnosti jednoznačne pomôže,“ povedal vedúci ateliéru Antonios Vlachou.

Výstava fotografií prebieha od 18. do 27. mája pod záštitou kurátora Filipa Kruteka.

Nasledujúci deň – 28. mája budú fotografické práce vystavené v rámci projektu FoTToFest 2016 na Hlavnej ulici v Trnave.

klauz-v1

klauz-v2

klauz-v3

Foto: Kristián Pribila

klauz-v4

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2016 0:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.