reklama

Hokejové hviezdy, výborné vínko aj skvelé koncerty. V okolí Trnavy bude cez víkend živo

Výborná hudba, zábava, rôzne hry pre deti a dospelých, osobnosti futbalového a hokejového sveta – to všetko na vás čaká v Regióne Tirnavia.

Medzi vinicami v Suchej nad Parnou zažijete s priateľmi posedenie pri pohári dobrého vínka a príjemnej lounge hudbe. V Špačinciach to budú koncerty a hviezdny futbalový zápas. V Jaslovských Bohuniciach zase tradičný festival slova a hudby „V Bohunicách pri kaštieli“ s moderátorom Danom Heribanom z Hornej Dolnej.

Suchá nad Parnou

Teplý letný večer pri dobrom víne a ešte lepšej lounge hudbe, to vám zaručí DJ Kattka spolu s elektronickým violončelom Magdalény Izakovičovej.

Vychutnáte si ho v miestnom vinárstve TERRA PARNA práve tento piatok, 17. júna, počas podujatia PARNA PARTY, ktoré sa začne o 19:00. O pohodlie sa postará reštaurácia Forhaus, ktorá bude k dobrému vínu podávať lahodné jedlá. Vstupenky si môžete zakúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal, v Turistickom informačnom centre – Regiónu Tirnavia so sídlom v Mestskej veži v Trnave alebo priamo pred podujatím.

parna-party-04
Vinárstvo Terra Parna v Suchej nad Parnou

Špačince

Na sobotu 18. júna je pripravený celodenný program s názvom Popoludnie pre všetkých, ktorý poteší všetky vekové kategórie a jeho najväčším lákadlom bude hviezdny futbalový zápas.

Sily si zmerajú družstvo výberu starostov ZMO, ktorý tvoria všetci starostovia majstri Európy z mája 2016 v Uherskom Hradišti a výber hokejistov a futbalistov, medzi ktorými budú hrať napríklad Richard Lintner, Richard Kapuš, Róbert Petrovický, Branko Radivojevič, Michal Duriš, Pavol Kopačka, Peter Fabuš a ďalší. Na záver dňa je pripravený veľkolepý ohňostroj. Vstupenky je možné si zarezervovať v OcÚ Špačince alebo zakúiť priamo na futbalovom ihrisku pred podujatím.

popo-spac2016

Jaslovské Bohunice

Blížiaci sa víkend bude v Jaslovských Bohuniciach patriť festivalu slova a hudby V Bohunicách pri kaštieli. Amfiteáter sa 17. – 18. júna zaplní a prinesie nevšedné zážitky.

Festival moderuje hviezda z Hornej Dolnej Dano Heriban, ktorý účinkuje aj v piatkovom predstavení, ktoré uvedie Slovenské komorné divadlo Martin ako prvý divadelný sitcom s názvom www.narodnycintorin.sk.

V sobotu, 18. júna, si zase užijete hudobné vystúpenia a koncerty známych kapiel so zvučnými menami ako: HEX, ADAM ĎURICA, FAMILY FRIEND, Bystrík BANDDA, ale aj vstúpenie tanečníkov STREET BEATS CREW. Vstupenky je možné si zakúpiť v sieti Ticketportal, v pokladni OcÚ alebo priamo na mieste konania.

vbohunicach-pl

Viac informácií o podujatiach nájdete na www.regiontirnavia.sk v sekcii Novinky, alebo emailom na info@trnavatourism.sk alebo priamo v Turistickom informačnom centre – Región Tirnavia so sídlom v Mestskej veži v Trnave.

Nájdete nás aj na Facebooku www.facebook.com/RegionTirnavia a na Instagrame www.instagram.com/regiontirnavia.

Ulož ako PDF
Napísal 15. júna 2016 17:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.