reklama

Skvelý výsledok slávistky Peškovej. Je piatou najrýchlejšiou prekážkarkou sveta

AŠK Slávia Trnava získala Michaele Peškovej svoje zastúpenie na ďalšom vrcholnom podujatí – Majstrovstvách sveta juniorov, ktoré sa konali v poľskom meste Bydgoszcz.

Miška odchádzala na šampionát s 15. časom spomedzi všetkých pretekárok v behu na 400 metrov prekážok. Z rozbehov pohodlne postúpila do semifinále časom 59,03 s.

V semifinálovom behu už nebol priestor na šetrenie síl, do finále postupovali iba prvé dve prekážkarky z troch semifinálových behov a dve ďalšie na základe dosiahnutých časov.

Miška finišovala v jej najlepšom tohtoročnom výkone 58,08 s na treťom mieste, avšak na základe času postúpila do finále.

Do finálového behu nastúpila odhodlaná bojovať o čo najlepšie umiestnenie a to sa aj podarilo. Od začiatku si držala siedme miesto no v cieľovej rovinke predbehla ďalšie dve súperky a finišovala na vynikajúcom piatom mieste časom 58,17 s, pričom ju predstihla iba jedna Európanka.

Gratulácia patrí ako Miške tak aj trénerovi Eduardovi Čordášovi, ktorý nadstavil vrchol jej športovej formy presne na čas. Ešte raz gratulujeme a už teraz sa tešíme na Miškine ďalšie úspechy.

(AŠK Slávia Trnava)

peskova-1

peskova-2

Foto: Slovenský atletický zväz

Ulož ako PDF
Napísal 25. júla 2016 15:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Skvelý výsledok slávistky Peškovej. Je piatou najrýchlejšiou prekážkarkou sveta”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.