reklama

Slávisti odovzdali výťažok z najúspešnejšej Trnavskej trilógie

Bežecký seriál Trnavská trilógia spoznal svojich víťazov. Na prelome rokov si v maratónkach na Zimnom behu zdravia, Novoročnom behu a Trojkráľovej šestke viedli najlepšie Eduard Kučkovský a Romana Komárňanská.

Trilógia sa tešila rekordnej účasti takmer 700 bežcov. Najviac športovcov sa zapísalo na štart Zimného behu zdravia 26. decembra 2014 – 280.

Bežecká miniséria mala v tomto roku aj charitatívny rozmer.

vytazok-slavia
Zástupcovia organizátorov odovzdali výťažok rodine pána Maroša

Foto: AŠK Slávia

Všetky peniaze, ktoré sa vyzbierali na štartovnom ako aj všetky dobrovoľné príspevky športovcov a fanúšikov odovzdali zástupcovia AŠK Slávia Trnava rodine trnavského atléta, ktorý pred časom utrpel ťažký úraz a v súčasnosti je odkázaný na invalidný vozík.

„Maroš aj vďaka špeciálnym rehabilitáciám prešiel počas za dva a pol roka kus cesty a veríme, že o rok nas prekvapí a príde pozrieť na Trnavskú bežeckú trilógiu už len o barlách,“ vyjadrili nádej organizátori s trnavskej Slávie, ktorí rodine pána Maroša odovzdali nádhernú sumu 945 eur so želaním rýchlejšej rekonvalescencie.

AŠK Slávia Trnava a organizátori Trnavskej trilógie zároveň ďakujú účastníkom za to, že prispeli svojou účasťou k úspechu poduajtia a už teraz sa tešia na jeho ďalšie pokračovanie.

trilogia-vitazi
Víťazovia trilógie v spoločnosti primátora Petra Bročku, ktorý sa zúčastnil dvoch behov

Ulož ako PDF
Napísal 11. januára 2015 22:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.