reklama

Slávisti odovzdali výťažok z najúspešnejšej Trnavskej trilógie

Bežecký seriál Trnavská trilógia spoznal svojich víťazov. Na prelome rokov si v maratónkach na Zimnom behu zdravia, Novoročnom behu a Trojkráľovej šestke viedli najlepšie Eduard Kučkovský a Romana Komárňanská.

Trilógia sa tešila rekordnej účasti takmer 700 bežcov. Najviac športovcov sa zapísalo na štart Zimného behu zdravia 26. decembra 2014 – 280.

Bežecká miniséria mala v tomto roku aj charitatívny rozmer.

vytazok-slavia
Zástupcovia organizátorov odovzdali výťažok rodine pána Maroša

Foto: AŠK Slávia

Všetky peniaze, ktoré sa vyzbierali na štartovnom ako aj všetky dobrovoľné príspevky športovcov a fanúšikov odovzdali zástupcovia AŠK Slávia Trnava rodine trnavského atléta, ktorý pred časom utrpel ťažký úraz a v súčasnosti je odkázaný na invalidný vozík.

„Maroš aj vďaka špeciálnym rehabilitáciám prešiel počas za dva a pol roka kus cesty a veríme, že o rok nas prekvapí a príde pozrieť na Trnavskú bežeckú trilógiu už len o barlách,“ vyjadrili nádej organizátori s trnavskej Slávie, ktorí rodine pána Maroša odovzdali nádhernú sumu 945 eur so želaním rýchlejšej rekonvalescencie.

AŠK Slávia Trnava a organizátori Trnavskej trilógie zároveň ďakujú účastníkom za to, že prispeli svojou účasťou k úspechu poduajtia a už teraz sa tešia na jeho ďalšie pokračovanie.

trilogia-vitazi
Víťazovia trilógie v spoločnosti primátora Petra Bročku, ktorý sa zúčastnil dvoch behov

Ulož ako PDF
Napísal 11. januára 2015 22:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.