reklama

Výťažok z predaja vareného vína odovzdali potrebným, bol dvakrát vyšší ako vlani

Výťažok z charitatívneho predaja vareného vína aj z podujatia Deň Mestskej televízie Trnava (MTT), ktoré sa odohrávali počas Vianočných trhov na Trojičnom námestí, odovzdali v piatok 21. decembra na hlavnom pódiu primátor mesta Vladimír Butko a riaditeľka MTT Dália Šaškovičová.

Celkovú vyzbieranú sumu vo výške 833 eur si rovným dielom rozdelili Krízového stredisko v Trnave a Spoločnosť na pomoc osobám s autizomom (SPOSA-T).

Tohtoročná čiastka bola dvakrát vyššia ako pred rokom.

vytazok-vino
Zľava A. Kurincová, S. Záhorová, V. Butko a D. Šaškovičová

V obci Borová neďaleko Trnavy budujeme zariadenie pre dospelých ľudí s autizmom a všetky peniaze, ktoré sme získali použijeme na jeho vybavenie a dobudovanie. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí prispeli,“ uviedla predsedníčka organizácie SPOSA Trnava Sylvia Záhorová.

Riaditeľka Krízového strediska Trnava Andrea Kurincová, ktoré podáva pomocnú ruku deťom a matkám v ťažkých životných situáciách, poďakovala všetkým ľuďom, ktorí podporili túto peknú myšlienku.

Z peniažkov sa veľmi tešíme. Použijeme ich na nákup didaktických hier a pomôcok pre detičky,“ konkretizovala.

Charitatívny predaj vareného vína podporili priamo na Trojičnom námestí v Trnave aj spevák, herec a moderátor Otto Kollman a speváčka Mária Čírová.

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2013 10:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.