reklama

Žrdkárka Slávie Trnava Klaudia Kálnayová sa stala halovou majsterkou SR

Počas minulého víkendu (21. a 22. februára) pokračovala v Bratislave séria halových majstrovstiev SR v atletike kategóriami mužov a žien.

Počas dvoch dní sa do bojov nielen o tituly majstrov Slovenska, ale aj o miestenky na halové ME do Prahy, zapojilo kvarteto atlétov Slávie Trnava.

„Najlepšie si počínala skokanka o žrdi Klaudia Kálnayová, ktorá študuje a trénuje v Čechách a výkonom 360 cm si z Elánu odniesla zlatú medailu a vyrovnaný osobný rekord,“ konštatoval športový riaditeľ klubu Marián Hammel.

kalnayova
Klaudia Kálnayová (v strede) získala titul majsterky Slovenska

Ďalší výborný výkon predviedla Silvia Šalgovičová v behu na 200 metrov. Z prvého rozbehu postúpila časom 25,25 s do A-finále, kde obsadila konečné 4. miesto. Od zisku bronzu ju delilo 20 stotín.

Mário Brehovský sa vo vytrvalostných behoch na 1500 a 3000 metrov umiestnil na siedmej resp. jedenástej priečke.

„Smolný víkend má za sebou šprintér Marek Šajbidor, ktorý si po rozbehoch (7,09 s) brúsil zuby na finále behu na 60 metrov, avšak zranenie počas rozcvičky ho pripravilo o šancu zabojovať o medailové umiestnenie,“ dodal M. Hammel.

Kompletný výsledkový servis z halových majstrovstiev SR v atletike nájdete v tomto linku.

Ulož ako PDF
Napísal 24. februára 2015 17:17. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.