reklama

Trnavčanka Paulína Duchoňová sa stala vicemajsterkou Slovenska v plážovom volejbale

Mimoriadny úspech zaznamenala trnavská rodáčka Paulína Duchoňová vo finále mládežníckych majstrovstiev Slovenska v kategórii do 20 rokov, kde získala striebornú medailu.

Členka Hit Trnava a donedávna i hráčka extraligového družstva žien Hit UCM Trnava spolu so svojou spoluhráčkou Katarínou Kőrmendyovou z Malaciek hladko prešli cez semifinálovú dvojicu z Prešova po víťazstve 2:0. Svoju cestu skončili až vo finále, keď prehrali s víťazkami Sarah Ondrejkovou a Denisou Martákovou 2:0.

Výsledky ženy U20:

Semifinále: Duchoňová/Kőrmendyová vs. Vagaská/Batešková 2:0 (8,11)
Finále: Duchoňová/Kőrmendyová vs. Ondrejová/Martáková 0:2 (-13,-10)


Vicemajsterky SR Paulína Duchoňová a Katarína Kőrmendyová

Finále v kategóriách do 18 rokov a 20 rokov sa uskutočnilo v Žiline v dňoch od 25. do 27. júna 2018 na letnom kúpalisku. V areáli Beach Sport Clubu sa stretlo najlepších 9 mužských dvojíc a 11 ženských dvojíc zo Slovenska.

Na finálový turnaj v Žiline sa podarilo kvalifikovať aj trnavskej dvojici Lucia Vríčanová a Nina Lanáková v kategórii U18, nepostúpili však do bojov o medaily a nakoniec skončili na 9. mieste.

Nestratili sa ani mužské dvojice, ktoré postúpili cez kvalifikáciu na mládežnícke majstrovstvá do Žiliny v kategórii do 20 rokov, členovia volejbalového klubu Mládež aktívne Trnava Martin Obal, Jakub Moravčík skončili na 5. mieste a v kategórii do 18 rokov Martin Obal, Lukáš Neštický rovnako na 5. mieste.

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2018 20:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.