reklama

Volejbalistkám Hit UCM Trnava extraligová premiéra nevyšla

V premiére extraligového ženského volejbalu v Trnave po dvoch desaťročiach sa Hit UCM Trnava stretol na domácej pôde s favoritom z Volley project UKF Nitra. Ako nováčik sme držali krok so skúsenejším tímom iba v prvom sete, keď sa presadzovali odvážnou hrou v útoku.

V druhom sete však hráčky Nitry zaskočili družstvo hlavného trénera Pavla Bernátha tvrdým servisom, ktorý domáce hráčky nedokázali spracovať a pripraviť si tak kvalitnejší útok.

V treťom sete sa už naplno presadila sila Nitry, Medzi divákov zavítal i primátor mesta Trnavy Peter Bročka, ktorý zaželal družstvu Hit UCM Trnava veľa úspechov do extraligovej sezóny 2016 – 2017.

Hlavný tréner Pavel Bernáth hodnotil: „Na premiéru to nebolo až také zlé. Niektoré hráčky splnili aj prísnejšie kritériá. Len nám nie je nič platná odvážna hra nahrávačky, alebo agresívna hra Kostelanskej, či Doludy, keď narobíme k tomu také množstvo chýb. Máme zatiaľ značne nevyrovnanú základnú zostavu, ale popracujeme na tom. Niektoré hráčky nafasujú buzolu, zorientujú sa a bude lepšie. Treba myslieť pozitívne.“

hit-ucm-extraliga1kolo

Foto: Hit UCM

Zostava Hit UCM Trnava: Šimková, Chrenková, Kočišová, Kostelanská (C), Režná, Doluda, libero Duchoňová (Melišová, Rusnáková), hlavný tréner Pave Bernáth, asistent Rastislav Filípek.

Hit UCM Trnava – Volley project UKF Nitra 0:3 (-19,-12,-15)

Divákov: 150

Na dobrovoľnom vstupnom pre mládežnícku Volejbalovú akadémiu v Trnave Hit Trnava sa vyzbieralo 36 eur, za ktorú klub nakúpi športové pomôcky. Vedenie odovzdá trénerke mladších žiačok Lenke Režnej nacvičovaciu loptu na smeč.

Najbližšie sa už v stredu stretnú Trnavčanky s obhajcom titulu Slaviou UK Bratislava v hale Mladosť v Bratislave.

V sobotu 15. októbra 2016 o 18.00 hod. privítajú VTC Pezinok a v stredu 19.10. BVK Bratislava o 18.00 hod.

(pm)

Ulož ako PDF
Napísal 2. októbra 2016 22:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.