reklama

Samo Marec hosťom Knižnej revue

Pero Le Kvet pre vás pravidelne pripravuje výber toho najzaujímavejšieho, čo dorazilo na pulty našich kníhkupectiev. O dobrých knihách sa rozpráva s vami a samozrejme aj s hosťom. V októbri medzi nás príde Samo Marec.

Samo Marec je jedným z najčítanejších slovenských blogerov. Blogovať začal na sme.sk v roku 2008. Po zmene majiteľa denníka SME svoje články začal uverejňovať na blogu Denníka N.

samo_m-t
Samo Marec

Jeho tematický záber je pomerne široký, čo však neuberá na kvalite jednotlivých článkov, ktoré dokážu čitateľov zaujať, upútať a namotať, pretože ich autor je bystrý a brilantný pozorovateľ a glosátor všetkého, čo sa deje okolo neho.

Svoj knižný debut This Is Hardcore, ktorý vyšiel v roku 2013 vo vydavateľstve Limerick, napísal za šesť rokov. Je to príbeh zo začiatku tisícročia a reflektuje nebezpečenstvá, ktorým mladí ľudia v tom čase čelili.

Knižná revue so Samom Marcom sa uskutoční tento štvrtok 6. októbra so začiatkom o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40.

Podujatie nájdete aj na Facebooku: https://www.facebook.com/events/314557992238064/

plagat_samo_m

Ulož ako PDF
Napísal 4. októbra 2016 11:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.