reklama

V Mladej Arche premietnu čiernu komédiu Domino Efekt, po filme bude diskusia s hosťami

V priestoroch komunitného centra Mladá Archa na Hlavnej 17 pod ArtKlubom sa bude po Cooltúre premietať ďalší film pre širokú verejnosť.

Film s názvom Domino Efekt môžete vidieť v stredu 2. novembra o 18:00.

Po skončení premietania sa uskutoční diskusia s Tomášom Čížikom (Centrum pre európske a severoatlantické vzťahy) a Ondřejom Filipcom z Katedry politológie a európskych štúdií FSV UCM v Trnave.

mlarcha-de-t

Ilustračné foto

Popis čiernej komédie Domino Efekt:

Ukážkový región bývalého sovietskeho režimu je dnes symbolom zmrazeného konfliktu, ktorý sa od rozpadu ZSSR už niekoľkokrát pretavil vo vojnu. Prekvapivo, práve počas vojny sa z Abcházcov stali vášniví hráči domina.

Tragikomická snímka sleduje, ako sa Rafaelov optimizmus a viera v posilnenie národnej identity neuznanej republiky prenášajú aj do vzťahu s ruskou novomanželkou Natašou. Tá sa v jeho krajine necíti veľmi vítaná. Obraz zložitého manželského spolužitia tu slúži ako nenápadná, ale presná paralela komplikovanosti situácie celého kaukazského regiónu.

mlarcha-de1

Ulož ako PDF
Napísal 30. októbra 2016 20:55. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.