reklama

Vychádzajú dve publikácie venované dejinám Trnavy 20. storočia

V priestoroch Univerzitnej knižnice UCM predstavia dve zaujímavé publikácie. Ich spoločným menovateľom sú historické udalosti Trnavy minulého storočia.

Autorka Silvia Haladová predstaví publikáciu Dobrovoľný hasičský a záchranný zbor v Trnave 1938-1950.

Peter Sokolovič z Filozofickej fakulty UCM uvedie svoju publikáciu Novodobé dejiny Trnavy rečou dokumentov s podtitulom Pamätná kniha mesta Trnavy a Kronika národného povstania v Trnave ako pramene poznania regionálnej histórie.

Prezentácia publikácií venovaným dejinám Trnavy v 20. storočí sa uskutoční v utorok 8. novembra 2016 o 13. hodine v priestoroch Univerzitnej knižnice Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Námestí J. Herdu 2 v Trnave.

Vstup pre verejnosť je voľný.
Podujatie je súčasťou Týždňa vedy a techniky UCM.

publikacie-pozv

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2016 15:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vychádzajú dve publikácie venované dejinám Trnavy 20. storočia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.