reklama

Vychádzajú dve publikácie venované dejinám Trnavy 20. storočia

V priestoroch Univerzitnej knižnice UCM predstavia dve zaujímavé publikácie. Ich spoločným menovateľom sú historické udalosti Trnavy minulého storočia.

Autorka Silvia Haladová predstaví publikáciu Dobrovoľný hasičský a záchranný zbor v Trnave 1938-1950.

Peter Sokolovič z Filozofickej fakulty UCM uvedie svoju publikáciu Novodobé dejiny Trnavy rečou dokumentov s podtitulom Pamätná kniha mesta Trnavy a Kronika národného povstania v Trnave ako pramene poznania regionálnej histórie.

Prezentácia publikácií venovaným dejinám Trnavy v 20. storočí sa uskutoční v utorok 8. novembra 2016 o 13. hodine v priestoroch Univerzitnej knižnice Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Námestí J. Herdu 2 v Trnave.

Vstup pre verejnosť je voľný.
Podujatie je súčasťou Týždňa vedy a techniky UCM.

publikacie-pozv

Ulož ako PDF
Napísal 6. novembra 2016 15:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vychádzajú dve publikácie venované dejinám Trnavy 20. storočia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.