reklama

Cukrovar – nová štvrť Trnavy 21. storočia úspešne napreduje a spúšťa predpredaj ďalšej etapy rezidenčných blokov

Koncom roka 2023 sa otvára výnimočná príležitosť pre tých, ktorí hľadajú nielen klasické bývanie ale aj životný štýl v symbióze s modernými trendmi a historickým odkazom. Úspešne napredujúci projekt Cukrovar totiž spúšťa predpredaj v rámci už III. etapy výstavby rezidenčných blokov.

Nová mestská štvrť v Trnave ponúka dokonalú rovnováhu medzi industriálnym dedičstvom a moderným mestským bývaním. Svojím jedinečným spojením historických koreňov a súčasných trendov láka na kvalitný život 21. storočia.

Projekt momentálne prechádza aktívnou fázou predaja prvej a druhej etapy.

„Z prvých 119 bytov prvej etapy je k dispozícii už iba 26 v druhej etape je z vyše 60 bytov predaná polovica. Tretia etapa projektu poskytne nových 122 bytov a teraz si záujemcovia môžu vybrať jeden z tých najatraktívnejších,“ informoval Michal Žitník z trnavskej spoločnosti NEOREAL, ktorá je výhradným predajcom projektu Cukrovar.


Rozdelenie prvých troch etáp výstavby rezidenčných blokov

FOTO: Cukrovar

Výstavba projektu postupuje na naše pomery veľmi profesionálne a rýchlo. Plánované odovzdávanie prvých bytov sa uskutoční už začiatkom roka 2024, čo sľubuje v Cukrovare už čoskoro prvú vlnu nových obyvateľov.

Samotné rezidenčné bloky sa rozkladajú v severozápadnej časti zóny Cukrovar susedia s parkom Pri kalvárii a ponúkajú byty s modernými dispozíciami.

Tretia etapa sa bude rozprestierať pri Cukrovej ulici, priamo v susedstve prvej etapy.

Projekt sa však nesústreďuje len na rezidenčnú časť ale plánuje vytvoriť novú mestskú štvrť ktorá bude postupne zapĺňať 25 – hektárové územie bývalého Cukrovaru.

„Tento ambiciózny projekt sa stane nielen miestom bývania ale aj verejných priestorov ktoré ponúknu širokú škálu možností pre obyvateľov – od oddychu pri kávičke na novom námestí Augusta Stummera až po moderné športové zóny a detské ihriská – a to všetko v tesnom susedstve historického centra mesta. Projekt plánuje aj výstavbu nových cyklotrás pre pohodlnú dopravu na bicykli,“ pripomenul M. Žitník.

Vizualizácia: Cukrovar

Jedným z výrazných benefitov projektu je aj cena. S cenami ktoré sú až o 30% nižšie v porovnaní s Bratislavou a porovnateľné s inými projektami v Trnave sa Cukrovar stáva atraktívnou voľbou obzvlášť v období rastúcich nákladov na bývanie.

Navyše III. etapa ponúka veľmi zaujímavé predpredajové ceny, ktoré budú platiť len pre prvých 25 bytov.

Projekt Cukrovar je miestom je moderný život po boku historického centra Trnavy.

Nechajte sa vtiahnuť do tejto jedinečnej kombinácie histórie a súčasnosti a získajte svoj nový domov v jednom z najvzrušujúcejších projektov na slovenskom trhu nehnuteľností.

Pre viac informácií o projekte CUKROVAR kontaktujte výhradného predajcu realitnú kanceláriu NEOREAL Trnava, s.r.o., Dušan Sivák, tel.: 0911 880 988, sivak@neoreal.sk.

(PR)

Vizualizácia: Cukrovar

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2023 14:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.