reklama

Cukrovar – najpredávanejší projekt v Trnave

Pre Trnavčanov, ako aj pre ľudí, ktorí mestom len prechádzajú, je komín bývalého trnavského cukrovaru dôležitý orientačný bod. Vzniká tu jedinečná moderná mestská štvrť – projekt Cukrovar, ktorý postupne prinesie bývanie v 13 rezidenčných objektoch, podnikateľské zázemie v kanceláriách a obchodných priestoroch, a v neposlednom rade historické, pamiatkovo chránené objekty dostanú pozornosť a starostlivosť, akú si zaslúžia.

V dotyku komína vzniknú nové pešie zóny a námestie, ktoré prinesú harmonickú symbiózu medzi starým a novým.

Najdôležitejším momentom bude prepojenie mesta od Štefánikovej ulice s novou štvrťou, prostredníctvom moderného mestského bulváru s kaviarňami, obchodmi a množstvom zelene.

„Komplex Cukrovar je určený ľudom, ktorí vedia oceniť solídnu architektúru, kvalitný urbanizmus a výnimočnú lokalitu v susedstve s Parkom pri Kalvárii a športovým areálom Slávia,“ pripomenula Barbara Mruškovičová z realitnej spoločnosti NEOREAL, ktorá je výhradným predajcom projektu Cukrovar.

FOTO: Cukrovar

Stavebne ukončená I.etapa projektu aktuálne prechádza procesom kolaudácie. Prinesie 119 bytov, z ktorých je k dispozícii už len 26. Projekt vstúpil na trh v roku 2022, s ponukou moderného bývania v nízkopodlažných objektoch v energetickej triede A0, s nadštandardným vybavením.

Budúci majitelia sa môžu tešiť na byty, ktoré im budú odovzdané na jar tohto roka, v prevedení štandard, s predprípravou na vonkajšie žalúzie aj s predprípravou na klimatizáciu v každej izbe! Samozrejmosťou je možnosť dokúpenia garážového státia a pivničnej kobky v suteréne bytového domu.

FOTO: Cukrovar

Na základe veľkého záujmu o byty v tomto projekte má investor rozostavanú aj II. etapu, ktorej hrubá stavba bude dokončená začiatkom jari 2024.

„Ukončenie výstavby a odovzdanie bytov novým majiteľom v II. etape je plánované na leto 2025. Z celkového počtu bytov 61 bytov je voľných už iba 29,“ priblížila Barbara Mruškovičová.

Pre tých, ktorí hľadajú investičnú príležitosť alebo svoje nové bývanie budú potrebovať neskôr, je ideálna III. etapa projektu.

Tá je momentálne vo fáze predpredaja s uvádzacími cenami. Začiatok výstavby je plánovaný na jeseň tohto roka, s ukončením a kolaudáciou v lete 2026.

„Z ponúkaných 122 bytov sa za dva mesiace podarilo rezervovať 20 bytov, čo svedčí o veľkom záujme o projekt,“ skonštatovala.

Ak aj vy máte záujem o kúpu bytu v tomto jedinečnom projekte, neváhajte navštíviť stránku www.cukrovar.sk alebo si dohodnite osobné stretnutie.

KONTAKT:

Mgr. Barbara Mruškovičová, RSc. / +421 915 119 052 / mruskovicova@neoreal.sk.

FOTO: Cukrovar

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 8. februára 2024 16:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.