reklama

Slovak Cadet Open pod taktovkou Ázie, najlepšie z našich zahrala Peková

Koncom októbra sa v Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave stretla svetová mládežnícka stolnotenisová špička na turnaji Slovak Cadet Open.

Radosť Slovensku robili, ako to už v posledných rokoch býva, skôr dievčatá.

Najlepšie zahrali Zuzana Peková z KST Viktória Trnava a Dáša Šinkarová (Michalovce), ktoré to dotiahla do štvrťfinále, no tu ich zastavili hráčky z Ázie, ktoré absolútne ovládli celý turnaj.

Kúsok od cenného kovu boli dievčatá aj vo štvorhre. Dvojica Peková – Divinská však stroskotala opäť na hráčkach z ázijského kontinentu.

Prvenstvá vo všetkých disciplínach družstiev i jednotlivcov si odviezli chlapci a dievčatá z Taiwanu a Hongkongu.

Ivan Peko

pekova
Zuzana Peková
Foto: archív KST Viktória Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2016 7:26. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.