reklama

Viktória opäť úspešne v ďalšom kole Slovenského pohára

Východoslovenské Valaliky usporiadali v dňoch 19. – 20. novembra 2016 ďalšie kolo Slovenského pohára v stolnom tenise, tentoraz v kategórii staršieho žiactva a do 21 rokov.

Medzi staršími žiačkami výborne zahrala prvá hráčka slovenského rebríčka, Zuzana Peková z trnavskej Viktórie.

Bez straty setu sa prebojovala až do finále, kde po kvalitnom stretnutí nad svojou najväčšou konkurentkou Natáliou Divinskou (Topoľčany) zvíťazila 3:2 a stala celkovou víťazkou podujatia.

pekova
Zľava Natália Divinská (Topoľčany), Zuzana Peková (Trnava) a Lenka Dzurová (St. Turá)

Foto: archív KST Viktória Trnava

O deň neskôr, medzi mužmi do 21 rokov, si bronz vybojoval Štefan Peko v dvojhre a s Tiborom Špánikom (Nitra) aj v štvorhre.

Tatiana Kukuľková sa na turnaji nezúčastnila, pretože si plnila reprezentačné povinnosti na európskej kvalifikácii družstiev žien.

„Na turnaj som bol výborne pripravený. Hoci som Zelinku z Košíc naposledy porazil, dnes odohral určite jeden zo svojich životných výkonov a v semifinále som cez neho neprešiel. Porazil i top favoritov tejto kategórie Valucha z Regenstaufu a Kalužného z Prahy a zaslúžene zvíťazil,“ komentoval Štefan Peko.

(ip)

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2016 10:11. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.