reklama

Rémi Girardon odchádza z postu šéfa PSA v Trnave. Od marca ho nahradí Stéphane Bonhommeau

Po dva a pol roku pôsobenia vo funkcii generálneho riaditeľa automobilky PSA Groupe v Trnave preberá pán Rémi Girardon v rámci skupiny PSA Groupe od 1. marca 2017 novú zodpovednosť. Preberá pozíciu riaditeľa priemyselnej stratégie a v centrále spoločnosti v Paríži.

Jeho nástupcom v čele trnavskej automobilky bude pán Stéphane Bonhommeau, ktorý aktuálne zastáva post riaditeľ závodu vo francúzskom Sevelnord. S výrobným centrom v Trnave sa začína oboznamovať od dnes 6. februára a funkciu oficiálne prevezme 1. marca 2017.


Rémi Girardon (na snímke vpravo) pôsobil v Trnave od roku 2014

Rémi Girardon krátko po svojom príchode na Slovensko predstavil tímu zamestnancov v septembri 2014 novú víziu pre trnavskú automobilku, ktorej základom je profilácia na výrobu vozidiel segmentu B mainstream.

Úspešne rozbehol produkciu nového modelu Citroën C3 a presadil rozhodnutie o spustení 4.pracovnej, víkendovej zmeny od januára 2017. Počas jeho pôsobenia bol realizovaný projekt modernizácie logistiky na prevádzke montáž, ale aj na zvarovni.

Modernizácia technológií prispela k možnosti zvýšenia výrobnej kadencie na 60 vozidiel za hodinu. Trnavské výrobné centrum rozšírilo portfólio svojich aktivít, keď začiatkom roku 2016 presťahovalo z Nemecka do Trnavy centrum účtovných služieb pre Nemecko, Švajčiarsko a Rakúsko. To vytvorilo takmer 100 nových postov pre vysokokvalifikovaných odborníkov v účtovníctve a financiách.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 10. februára 2017 6:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.