reklama

Zaujímavý nápad: nechajte si spraviť profi rodinné fotky za symbolickú sumu a pomôžte trnavskému útulku

Pomôcť zverencom útulku pre opustené, túlavé a týrané zvieratá v Trnave má za cieľ zaujímavá charitatívna akcia v podobe profesionálneho rodinného fotenia za symbolický poplatok.

Akciu pripravuje fotografka Soňa Husáková s cieľom získať prostriedky na jedlo či rôzne potreby pre psíkov.

„Naším cieľom je vyzbierať financie pre psíkov, ktorí nemali v živote to šťastie nájsť tú pravú lásku. Za prvú polovicu vyzbieraných peniažkov nakúpime granulky, deky, konzervy, cestoviny, misky, hračky, dezinfekciu a všetko čo budú potrebovať. Druhá polovicu z vyzbieranej sumy odovzdáme priamo trnavskému útulku pre ich potreby, napríklad na vakcinácie či veterinárne ošetrenie psíkov,“ vysvetľuje autorka nápadu, fotografka Soňa Husáková.

Ilustračné foto: Soňa Husáková

Charitatívna akcia je určená pre každého. Pridať sa môžu jednotlivci, páry alebo celé rodiny.

Stačí sa na doleuvedených kontaktoch dohodnúť na termíne a mieste fotenia.

Cena za vytvorenie piatich profesionálnych fotiek je naozaj symbolická – 5 eur. Organizátorka sa nebráni ani prípadným ďalším dobrovoľným príspevkom, ktoré budú určené pre opustené zvieratá v trnavskom útulku.

„Verím, že sa nájde dostatočný počet ľudí, ktorí týmto spôsobom pomôžu psíkom z útulku. Na konci akcie navštívime útulok, kde odovzdáme zakúpené jedlo a potreby, ako aj finančnú sumu,“ doplnila Soňa Husáková.

Akcia odštartovala 6. marca a potrvá do 30. apríla 2017.

Prihlasovať sa na charitatívne fotenie môžete telefonicky na čísle 0918 964 638 alebo cez túto facebookovskú stránku.

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2017 10:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.