reklama

Psíky z trnavského útulku pózujú s modelkami. Pozrite si projekt šikovnej fotografky

Fotografka a stylistka Soňa Borowiecka zrealizovala v spolupráci s Útulkom Trnava zaujímavý dobrovoľnícko – charitatívny projekt.

Jeho zmyslom je prostredníctvom umeleckých fotografií, na ktorých pózujú sympatické modelky a psíky umiestnené v útulku, ukázať zvieratá v inom svetle a zdôrazniť skutočnosť, že ide o milé a prítulné tvory, ktorých sa netreba báť.

Projekt nemá za cieľ propagovať len jeden konkrétny útulok, ale má slúžiť ako propagácia adopcie ako takej. Chceme prispieť k tomu, aby si každý psík našiel svoju rodinu a aby neprežil zvyšok života v koterci,“ vysvetľuje šikovná fotografka.

projekt-utulok-1

Foto a styling: Sonia Reindeer

Styling umeleckých záberov je ladený do fashion – romantického štýlu.

Spolu vzniklo sedem fotografií, ktoré sú od pondelka 23. júna postupne zverejňované na facebookovskej stránke pod názvom Príbehy psíkov z útulku.

Každá fotografia obsahuje aj opis životného osudu zobrazeného psíka.

Ďalšie pôvabné zábery si môžete pozrieť na tejto stránke.

projekt-utulok-2

Foto a styling: Sonia Reindeer

Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2014 12:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.