reklama

Priechod cez Divadelnú je už otvorený

Od štvrtka dňa 16. marca 2017 je obnovený priechod pre chodcov cez Divadelnú ulicu popri Františkánskom kostole smerom k Bernolákovej bráne v oboch smeroch.

„Mesto Trnava vzhľadom na deštrukkciu skúmanej lokality množstvom podzemných sietí uzavrelo v tejto časti archeologický prieskum, ktorý bude pokračovať pri Františkánskom kostole. Jeho rozsah však umožní priechod pre chodcov. Ten bude čiatočne zúžený, a preto Mesto Trnava prosí všetkých okoloidúcih o opatrnosť, dodržanie vymedzených obmedzení a zároveň ďakuje za pochopenie,“ informoval hovorca Pavol Tomašovič.

Ilustračné foto

Po ukončení archeologického výskumu bude pracovná nálezová správa konzultovaná s Krajským pamiatkovým úradom, ktorý po rokovaní s mestom rozhodne o spôsobe prezentácie tejto lokality.

Ulož ako PDF
Napísal 17. marca 2017 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.