reklama

Týždeň slovenského filmu aj v Trnave

Týždeň slovenského filmu je prehliadka, ktorá sa koná už pravidelne začiatkom apríla v hlavnom meste v réžii Slovenského filmové ústavu. Vďaka jej ozvenám, ktoré sa uskutočnia v dočasnom kultúrnom priestore Berliner, si budete môcť najlepšie slovenské snímky, vrátane tých koprodukčných, opäť pozrieť aj v Trnave a to už tento víkend.

Ozveny Týždňa slovenského filmu prinesú trnavským divákom šesť minuloročných domácich titulov pohromade na jednom mieste a umožnia im dohnať resty, ktoré sa filmovým fanúšikom mohli vlani nazbierať.


Záber z filmu Učiteľka

Počas troch dní ponúknu Ozveny šesť dlhometrážnych slovenských snímok, z toho dve hrané a štyri dokumenty. Medzi nimi je i päť titulov, ktoré boli v užšej nominácii na cenu Slnko v sieti za najlepší hraný alebo dokumentárny film.

Víťazné filmy – Paru nad riekou a Učiteľku – môžete vidiet už v piatok 28. apríla, zvyšné premietame po celý víkend.

Program:
piatok, 28. apríl
18:00 Para nad riekou
19:30 Učiteľka

sobota, 29. apríl
18:00 Richard Müller: Nespoznaný
19:30 Ja, Olga Hepnarová

nedeľa, 30. apríl
18:00 5 October
19:15 Sloboda pod nákladom

vstupné /
* 2 eurá na 1 projekciu
* 3 eurá na celovečerný dvojprogram

Podrobnosti o jednotlivých filmoch vrátane trailerov nájdete na adrese: www.malyberlin.sk/eventy/ozveny-tyzdna-slovenskeho-filmu.

Ulož ako PDF
Napísal 25. apríla 2017 21:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.