reklama

Tanec na budove? Lovely Experience chystá vertikálny tanec aj videomapping na Mestskej veži!

Multimediálny Festival Lovely Experience predstavil ďalšie časti programu, ktoré si návštevníci vychutnajú 27. mája 2017 na Trojičnom námestí. Súčasťou večerných vystúpení bude akrobatická show „vertical dance“ a videomapping na Mestskej veži!

Lovely Experience prinesie do Trnavy opäť niečo netradičné! Na Multimediálnom Festivale Lovely Experience, ktorý organizátori pripravujú 27. mája na Trojičnom námestí, uvidia návštevníci špeciálne vystúpenie pod názvom „vertical dance“. Čo sa skrýva pod týmto nevšedným názvom? Umelecké vystúpenie, aké v Trnave ešte nebolo!

Vertikálne tanečno-akrobatické vystúpenie na budove Mestskej veži

Odvážny umelec a akrobat z Českej republiky Tomáš Pintér s  tanečnou partnerkou Klárou Hajdinovou zo skupiny AirGym sa zameriavajú na akrobaciu vo všetkých možných podobách.

entokrát si pre Trnavčanom prichystali vertikálny tanec. Pre Tomáša a Kláru tanečný parket už dávno nie je postačujúci. Radi umenie tanca predvádzajú na historických budovách.

Na festivale Lovely Experience ukážu elegantné párové tanečné vystúpenie na stenách budovy Mestskej veži.

„Vertical dance“ spája tanec a akrobaciu. Pri vystúpení sú akrobati zavesení len na tenkých lanách, ktoré ich istia pred pádom. Umelci prípomínajú, akoby tancovali na v beztiažovom stave na Mesiaci.

Na Multimediálnom Festivale dostanú návštevníci dávku vzdušných kreácií týchto dvoch odvážnych akrobatických tanečníkov.

Videomapping – ohurujúce audio-vizuálne divadlo

Špecifikom festivalu Lovely Experience je koncept audio-vizuálnej show videomappingu, ktorý je premietaný na vonkajšie steny Mestkej veže na Trojičnom námestí v Trnave.

Videomapping je ohurujúca forma súčasného moderného vizuálneho umenia, ktorá je založená na využítí viacerých projektorov. Projektory premietajú na steny budovy najrôznejšie grafické prvky a animácie, a tak vytvárajú jedinečnú vizuálnu atmosféru a umelecký presah projektu, ktorým sa Lovely Experience odlišuje od tradičných hudobných podujatí.

Tím Lovely Experience sľubuje vizuálne divadlo o histórii mesta Trnava, ktoré bude premietané priamo na Mestskú vežu.

Vizuálne zážitky a divadlo na Mestkej veži pre všetkých bezplatne

Možno sa zdá, že celý tento program vyjde návštevníkov draho. Produkčný tím Lovely Experience však ponúka audio-vizuálne divadlo na Mestkej veži, vertikálny tanec a inšpiratívny talk denného programu pre všetkých a bezplatne!

Za malú odplatu si môžu fanúšikovia doplniť program aj o nočnú“SILENT PÁRTY“ na slúchadlách, kde zažijú SMRŠŤ elektronických DJov a umelcov.

Vstupenky na unikátnu “SILENT PÁRTY“ edíciu festivalu Lovely Experience sú dosupné cez oficiálny predaj festivalu: http://bit.ly/listky_lovely_experience.

Tlačová správa

Multimediálny festival nájdete na Facebook stránke: Lovely Experience.
Čerstvé novinky poskytujú organizátori aj na evente festivalu: Lovely Experience Multimediálny Festival 2017.

Oficiálna web stránka festivalu: www.lovelyexperience.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 9. mája 2017 0:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.