reklama

Na Paulínskej je počas rekonštrukcie Halenárskej zákaz pozdĺžneho parkovania

Počas rekonštrukcie Halenárskej ulice platí na Paulínskej ulici zákaz pozdĺžneho parkovania.

Zákaz je vyznačený dopravným značením.

Od zavedenia zákazu sa objavilo viacero prípadov, kedy si vodiči dočasné značenie nevšimli alebo ho ignorovali, na mieste preto častejšie hliadkujú mestskí policajti.

Foto: Tomáš Bojanov

„Dôvodom zákazu je nutnosť zabezpečiť bezkolízny plynulý prejazd zásobovacích a nákladných áut a predísť dopravnej zápche. Kolízia by nastala, keby nákladné vozidlo počas dennej premávky nemalo medzi parkujúcimi autami dostatočný priestor na prejazd a nemohlo by už ani vycúvať kvôli autám, ktoré by za ním nasledovali v rovnakom smere,“ vysvetľuje dôvod vyznačenia zákazu mesto Trnava.

Samospráva sa ospravedlňuje za dočasne zhoršené podmienky dopravy v tejto lokalite a ďakuje občanom za porozumenie.

Ulož ako PDF
Napísal 17. mája 2017 7:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.