reklama

Do rekonštrukcie Halenárskej sa mesto pustí v roku 2017. Bročka ukázal prvé vizualizácie

Mesto Trnava pripravuje komplexnú rekonštrukciu Halenárskej ulice. Prostredníctvom verejného profilu na Facebooku zverejnil primátor Peter Bročka v nedeľu 7. augusta prvé vizualizácie dlho očakávaného zámeru.

Hoci zatiaľ nie sú známe technické detaily, zo zverejnených obrázkov vyplýva, že nová Halenárska zatiaľ zostane prístupnou pre motorové vozidlá v oboch smeroch.

Mesto nevylučuje, že v budúcnosti ulicu zjednosmerní. Optimálny režim Halenárskej má ukázať samotná prax.

Rekonštrukcia Halenárskej ulice má začať v roku 2017.

Historický rámec ulice podčiarkuje navrhnutá dlažba namiesto asfaltobetónu na ceste, nové historické lampy a lavičky, na ulici pribudnú aj zelené záhony a stromy.

Vizualizácie v náznakoch ukazujú aj viacpodlažný parkovací dom na parkoviskom za OD Jednota. Radnica zároveň pripravuje aj túto investíciu.

Predstava mesta o Halenárskej ulici:
halenarska-viz1

halenarska-viz2

halenarska-viz3

Zdroj: FB Peter Bročka / Mesto Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 8. augusta 2016 8:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do rekonštrukcie Halenárskej sa mesto pustí v roku 2017. Bročka ukázal prvé vizualizácie”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.